PP-Bizon (Nocne zamieszki) Sprawdź w grze
float 0.00 0.80

PP-Bizon (Nocne zamieszki)

Wojskowa StatTrak -7.4% · 7 dni-19.3% · 37 dni

PP-Bizon (Nocne zamieszki) to skin PP-Bizon klasy Mil-Spec w CS2. Dropi z Clutch Case.

Item facts

RzadkośćWojskowaSkiny PP-Bizon
Wypada zClutch Caseskrzynka od 1,79 zł · szanse tieru 79.9%
Wydanogru 2017z Clutch Case
Sprzedaż / dzień~270wszystkie rynki
PłynnośćWysokajak szybko schodzi
Uczciwa cena1,62 złsugerowana
zakres 164 dniPLN 1.47 – PLN 6.38najniższa oferta, min-max
Spread Steam0,038 zł1% · oferta vs zlecenie kupna

Ceny PP-Bizon (Nocne zamieszki) na 22 rynkach

Sprzedajesz tego skina? Zobacz, ile dostaniesz →
Oficjalne
Steam Market
Brak wypłatyKarta bankowa · PayPal
5,05 zł+236% więcej niż BUFF163
Widok
Najlepsza cena
Rynek chiński207 ofertKYC
1,50 zł−70% vs Steam
Zobacz ofertę
#2
Natychmiastowa sprzedaż1 oferta
1,60 zł+0,09 zł
Zobacz ofertę
#3
Platforma22 ofertyKYC
1,60 zł+0,09 zł
Zobacz ofertę
#4
Natychmiastowa sprzedaż6 ofertKYC
1,63 zł+0,13 zł
Zobacz ofertę
#5
Rynek chiński285 ofertKYC
1,66 zł+0,16 zł
Zobacz ofertę
#6
P2P50 ofert
1,67 zł+0,17 zł
Zobacz ofertę
#7
Platforma285 ofert
1,67 zł+0,17 zł
Zobacz ofertę
#8
Rynek chiński107 ofertKYC
1,70 zł+0,20 zł
Zobacz ofertę

Każda cena to łączna kwota, którą płacisz, wraz z prowizją kupującego. Kropka pokazuje, jak dobrze platforma pasuje do twojego regionu. Jak wyceniamy → · Kurs USD do PLN z 23 wrz 2026

Historia cen 0,396 USD -67% · 164d

Lowest ask · 60 snapshots since 12 kwi 2026 · dashed = a gap over a week

Ta sama kolekcja (The Clutch Collection): Neo-noir · Krwawy sport · Kora mózgowa · Mortis · Wschód Księżyca · Wilk polarny · Wszystkie 17 przedmiotów →

PP-Bizon (Nocne zamieszki): design, zużycie i rynek

Trade-up position

This + 9 more Wojskowa from The Clutch Collection craft into one of:

Kalkulator trade-upów →
Market read

Na 25 rynkach minimum FN zmieniło się o -67.2% w 164 dni: 4,59 zł → 1,50 zł.

Najtańszy serwis vs Steam w tej chwili: różnica 13,47 zł (70%).

Źródła: dane przedmiotów Valve · nasza migawka cen z 25 rynków.
Ile kosztuje PP-Bizon (Nocne zamieszki)?

PP-Bizon (Nocne zamieszki) zaczyna się od 0,266 zł na 25 marketplace'ach w naszym porównaniu, z opłatami kupującego. Aktualne podłogi według zużycia: FN 1,50 zł · MW 0,520 zł · FT 0,551 zł · WW 0,387 zł · BS 0,300 zł. Steam chce 5,05 zł za tę samą ofertę.

Gdzie sprzedać lub spieniężyć PP-Bizon (Nocne zamieszki)?

Najlepsza wypłata netto w tej chwili to 5,59 zł na WhiteMarket po prowizji sprzedawcy; zakładka Sprzedaż rankinguje każdy serwis. Steam płaci 5,01 zł do portfela, ale środków Steam nie da się wypłacić jako prawdziwych pieniędzy.

Czy PP-Bizon (Nocne zamieszki) występuje w wersji StatTrak lub Souvenir?

Tak, ten skin handluje się też jako StatTrak (od 2,28 zł). Przełączaj pigułkami jakości powyżej; każda liczba na stronie przelicza się dla wybranego wariantu.

Jak zdobyć PP-Bizon (Nocne zamieszki)?

Dropi z Clutch Case (sam kontener handluje się od 1,79 zł), albo kupisz go bezpośrednio od 0,266 zł na marketplace'ach powyżej; kupno konkretnego skina jest prawie zawsze tańsze niż otwieranie kontenerów w jego poszukiwaniu.