PP-Bizon (Kobaltowy półton) Sprawdź w grze
float 0.05 0.45

PP-Bizon (Kobaltowy półton)

Wojskowa StatTrak -18.5% · 7 dni-42.2% · 37 dni

PP-Bizon (Kobaltowy półton) to skin PP-Bizon klasy Mil-Spec w CS2. Dropi z Winter Offensive Weapon Case.

Item facts

RzadkośćWojskowaSkiny PP-Bizon
Wypada zWinter Offensive Weapon Caseskrzynka od 31,83 zł · szanse tieru 79.9%
Wydanogru 2013z Winter Offensive Weapon Case
Sprzedaż / dzień~59wszystkie rynki
PłynnośćNiskajak szybko schodzi
Uczciwa cena17,02 złsugerowana
zakres 164 dniPLN 23 – PLN 78najniższa oferta, min-max

Ceny PP-Bizon (Kobaltowy półton) na 21 rynkach

Sprzedajesz tego skina? Zobacz, ile dostaniesz →
Oficjalne
Steam Market
Brak wypłatyKarta bankowa · PayPal
39,61 zł+72% więcej niż Tradeit
Widok
Najlepsza cena
Natychmiastowa sprzedaż3 ofertyKYC
23,05 zł−42% vs Steam
Zobacz ofertę
#2
Rynek chiński104 ofertyKYC
23,08 zł+0,02 zł
Zobacz ofertę
#3
Platforma104 oferty
23,17 zł+0,11 zł
Zobacz ofertę
#4
Rynek chiński43 ofertyKYC
23,29 zł+0,24 zł
Zobacz ofertę
#5
Platforma19 ofertKYC
23,36 zł+0,30 zł
Zobacz ofertę
#6
Natychmiastowa sprzedaż28 ofert
23,47 zł+0,42 zł
Zobacz ofertę
#7
Natychmiastowa sprzedaż19 ofert
23,51 zł+0,46 zł
Zobacz ofertę
#8
Natychmiastowa sprzedaż19 ofertKYC
23,55 zł+0,49 zł
Zobacz ofertę

Każda cena to łączna kwota, którą płacisz, wraz z prowizją kupującego. Kropka pokazuje, jak dobrze platforma pasuje do twojego regionu. Jak wyceniamy → · Kurs USD do PLN z 23 wrz 2026

Historia cen 6,01 USD -69% · 164d

Lowest ask · 60 snapshots since 12 kwi 2026 · dashed = a gap over a week

Ta sama kolekcja (The Winter Offensive Collection): Czerwona linia · Asiimov · Obrońca · Kami · Kraken · Puls · Wszystkie 13 przedmiotów →

PP-Bizon (Kobaltowy półton): design, zużycie i rynek

Trade-up position

This + 9 more Wojskowa from The Winter Offensive Collection craft into one of:

Kalkulator trade-upów →
Market read

Na 25 rynkach minimum FN zmieniło się o -69.3% w 164 dni: 74,29 zł → 22,83 zł.

Najtańszy serwis vs Steam w tej chwili: różnica 62,89 zł (42%).

Źródła: dane przedmiotów Valve · nasza migawka cen z 25 rynków.
Ile kosztuje PP-Bizon (Kobaltowy półton)?

PP-Bizon (Kobaltowy półton) zaczyna się od 3,46 zł na 25 marketplace'ach w naszym porównaniu, z opłatami kupującego. Aktualne podłogi według zużycia: FN 22,83 zł · MW 5,28 zł · FT 4,04 zł · WW 4,18 zł. Steam chce 39,61 zł za tę samą ofertę.

Gdzie sprzedać lub spieniężyć PP-Bizon (Kobaltowy półton)?

Najlepsza wypłata netto w tej chwili to 16,79 zł na DMarket po prowizji sprzedawcy; zakładka Sprzedaż rankinguje każdy serwis po tym, ile naprawdę zostaje.

Czy PP-Bizon (Kobaltowy półton) występuje w wersji StatTrak lub Souvenir?

Tak, ten skin handluje się też jako StatTrak (od 15,99 zł). Przełączaj pigułkami jakości powyżej; każda liczba na stronie przelicza się dla wybranego wariantu.

Jak zdobyć PP-Bizon (Kobaltowy półton)?

Dropi z Winter Offensive Weapon Case (sam kontener handluje się od 31,83 zł), albo kupisz go bezpośrednio od 3,46 zł na marketplace'ach powyżej; kupno konkretnego skina jest prawie zawsze tańsze niż otwieranie kontenerów w jego poszukiwaniu.