P90 (Pustynny półton) Sprawdź w grze
float 0.00 0.65

P90 (Pustynny półton)

Klasa konsumencka Souvenir -2.5% · 7 dni-22% · 37 dni

P90 (Pustynny półton) to skin P90 klasy Consumer w CS2. Należy do Radiant Collection.

Item facts

RzadkośćKlasa konsumenckaSkiny P90
Sprzedaż / dzień~2.6Kwszystkie rynki
PłynnośćWysokajak szybko schodzi
Uczciwa cena0,076 złsugerowana
zakres 164 dniPLN 0.06 – PLN 0.16najniższa oferta, min-max
Spread Steam0,038 zł17% · oferta vs zlecenie kupna

Ceny P90 (Pustynny półton) na 17 rynkach

Sprzedajesz tego skina? Zobacz, ile dostaniesz →
Oficjalne
Steam Market
Brak wypłatyKarta bankowa · PayPal
0,190 zł+213% więcej niż ECOSteam
Widok
Najlepsza cena
Rynek chiński469 ofertKYC
0,061 zł−68% vs Steam
Zobacz ofertę
#2
Platforma1460 ofertKYC
0,076 zł+0,02 zł
Zobacz ofertę
#3
P2P238 ofertKYC
0,076 zł+0,02 zł
Zobacz ofertę
#4
Rynek chiński347 ofertKYC
0,091 zł+0,03 zł
Zobacz ofertę
#5
Platforma56 ofertKYC
0,114 zł+0,05 zł
Zobacz ofertę
#6
Platforma14 ofertKYC
0,114 zł+0,05 zł
Zobacz ofertę
#7
Natychmiastowa sprzedaż1 oferta
0,114 zł+0,05 zł
Zobacz ofertę
#8
P2P741 ofertKYC
0,114 zł+0,05 zł
Zobacz ofertę

Każda cena to łączna kwota, którą płacisz, wraz z prowizją kupującego. Kropka pokazuje, jak dobrze platforma pasuje do twojego regionu. Jak wyceniamy → · Kurs USD do PLN z 23 wrz 2026

Historia cen 0,016 USD -60% · 164d

Lowest ask · 60 snapshots since 12 kwi 2026 · dashed = a gap over a week

P90 (Pustynny półton): design, zużycie i rynek

Market read

Na 20 rynkach minimum FN zmieniło się o -60% w 164 dni: 0,152 zł → 0,061 zł.

Najtańszy serwis vs Steam w tej chwili: różnica 0,490 zł (68%).

Źródła: dane przedmiotów Valve · nasza migawka cen z 20 rynków.
Ile kosztuje P90 (Pustynny półton)?

P90 (Pustynny półton) zaczyna się od 0,011 zł na 20 marketplace'ach w naszym porównaniu, z opłatami kupującego. Aktualne podłogi według zużycia: FN 0,061 zł · MW 0,015 zł · FT 0,011 zł · WW 0,011 zł · BS 0,011 zł. Steam chce 0,190 zł za tę samą ofertę.

Gdzie sprzedać lub spieniężyć P90 (Pustynny półton)?

Najlepsza wypłata netto w tej chwili to 0,149 zł na DMarket po prowizji sprzedawcy; zakładka Sprzedaż rankinguje każdy serwis. Steam płaci 0,190 zł do portfela, ale środków Steam nie da się wypłacić jako prawdziwych pieniędzy.

Czy P90 (Pustynny półton) występuje w wersji StatTrak lub Souvenir?

Tak, ten skin handluje się też jako Souvenir (od 46,79 zł). Przełączaj pigułkami jakości powyżej; każda liczba na stronie przelicza się dla wybranego wariantu.