Negev (Palma) Sprawdź w grze
float 0.06 0.80

Negev (Palma)

Klasa przemysłowa Souvenir -4.3% · 7 dni-8.5% · 37 dni

Negev (Palma) to skin Negev klasy Industrial w CS2. Należy do Alpha Collection.

Item facts

RzadkośćKlasa przemysłowaSkiny Negev
Sprzedaż / dzień~16wszystkie rynki
PłynnośćNiskajak szybko schodzi
Uczciwa cena135,90 złsugerowana
zakres 164 dniPLN 189 – PLN 353najniższa oferta, min-max
Spread Steam400,00 zł71% · oferta vs zlecenie kupna

Ceny Negev (Palma) na 16 rynkach

Sprzedajesz tego skina? Zobacz, ile dostaniesz →
Oficjalne
Steam Market
Brak wypłatyKarta bankowa · PayPal
559,63 zł+168% więcej niż CS.MONEY
Widok
Najlepsza cena
Platforma4 ofertyKYC
208,62 zł−63% vs Steam
Zobacz ofertę
#2
P2P10 ofert
208,81 zł+0,19 zł
Zobacz ofertę
#3
P2P20 ofert
290,89 zł+82,27 zł
Zobacz ofertę
#4
Rynek chiński20 ofertKYC
291,41 zł+82,79 zł
Zobacz ofertę
#5
Natychmiastowa sprzedaż19 ofert
293,54 zł+84,92 zł
Zobacz ofertę
#6
Rynek chiński18 ofertKYC
295,45 zł+86,83 zł
Zobacz ofertę
#7
Platforma17 ofertKYC
298,22 zł+89,59 zł
Zobacz ofertę
#8
P2P20 ofertKYC
299,43 zł+90,81 zł
Zobacz ofertę

Każda cena to łączna kwota, którą płacisz, wraz z prowizją kupującego. Kropka pokazuje, jak dobrze platforma pasuje do twojego regionu. Jak wyceniamy → · Kurs USD do PLN z 23 wrz 2026

Historia cen 54,93 USD -30% · 164d

Lowest ask · 60 snapshots since 12 kwi 2026 · dashed = a gap over a week

Palm na różnych broniach

4 bronie noszą to wykończenie

Cheapest way into the family: FAMAS (Palma) at 0,011 zł · SCAR-20 (Palma) tops it at 33,50 zł.

Ta sama kolekcja (The Alpha Collection): Szmaragd · Anodyzowany niebieskoszary · Faseta · Spitfire · Wydma piaskowa · Dżungla · Wszystkie 16 przedmiotów →

Negev (Palma): design, zużycie i rynek

Trade-up position

This + 9 more Klasa przemysłowa from The Alpha Collection craft into one of:

Kalkulator trade-upów →
Market read

Na 19 rynkach minimum FN zmieniło się o -29.5% w 164 dni: 296,09 zł → 208,62 zł.

Najtańszy serwis vs Steam w tej chwili: różnica 1333,11 zł (63%).

Źródła: dane przedmiotów Valve · nasza migawka cen z 19 rynków.
Ile kosztuje Negev (Palma)?

Negev (Palma) zaczyna się od 13,06 zł na 19 marketplace'ach w naszym porównaniu, z opłatami kupującego. Aktualne podłogi według zużycia: FN 208,62 zł · MW 28,33 zł · FT 13,06 zł · WW 18,76 zł · BS 21,99 zł. Steam chce 559,63 zł za tę samą ofertę.

Gdzie sprzedać lub spieniężyć Negev (Palma)?

Najlepsza wypłata netto w tej chwili to 100,49 zł na CSFloat po prowizji sprzedawcy; zakładka Sprzedaż rankinguje każdy serwis. Steam płaci 159,63 zł do portfela, ale środków Steam nie da się wypłacić jako prawdziwych pieniędzy.

Czy Negev (Palma) występuje w wersji StatTrak lub Souvenir?

Tak, ten skin handluje się też jako Souvenir. Przełączaj pigułkami jakości powyżej; każda liczba na stronie przelicza się dla wybranego wariantu.