AUG (Rzeźbiony jadeit) Sprawdź w grze
float 0.00 0.20

AUG (Rzeźbiony jadeit)

Wojskowa Souvenir -6.7% · 7 dni+14.7% · 37 dni

AUG (Rzeźbiony jadeit) to skin AUG klasy Mil-Spec w CS2. Dropi z Stockholm 2021 Ancient Souvenir Package.

Item facts

RzadkośćWojskowaSkiny AUG
Wypada zStockholm 2021 Ancient Souvenir Packageskrzynka od 10,70 zł
Sprzedaż / dzień~150wszystkie rynki
PłynnośćWysokajak szybko schodzi
Uczciwa cena147,81 złsugerowana
zakres 164 dniPLN 120 – PLN 420najniższa oferta, min-max
Spread Steam2,62 zł1% · oferta vs zlecenie kupna

Ceny AUG (Rzeźbiony jadeit) na 22 rynkach

Sprzedajesz tego skina? Zobacz, ile dostaniesz →
Oficjalne
Steam Market
Brak wypłatyKarta bankowa · PayPal
200,04 zł+34% więcej niż CS.MONEY
Widok
Najlepsza cena
Platforma24 ofertyKYC
149,83 zł−25% vs Steam
Zobacz ofertę
#2
P2P189 ofert
151,16 zł+1,33 zł
Zobacz ofertę
#3
Wymiana / zamiana1 oferta
154,46 zł+4,63 zł
Zobacz ofertę
#4
Natychmiastowa sprzedaż5 ofertKYC
154,92 zł+5,09 zł
Zobacz ofertę
#5
Rynek chiński181 ofertKYC
156,48 zł+6,65 zł
Zobacz ofertę
#6
Rynek chiński146 ofertKYC
157,94 zł+8,11 zł
Zobacz ofertę
#7
Platforma141 ofertKYC
159,44 zł+9,61 zł
Zobacz ofertę
#8
Rynek chiński424 ofertyKYC
160,01 zł+10,18 zł
Zobacz ofertę

Każda cena to łączna kwota, którą płacisz, wraz z prowizją kupującego. Kropka pokazuje, jak dobrze platforma pasuje do twojego regionu. Jak wyceniamy → · Kurs USD do PLN z 23 wrz 2026

Historia cen 39,45 USD -61% · 164d

Lowest ask · 60 snapshots since 12 kwi 2026 · dashed = a gap over a week

AUG (Rzeźbiony jadeit): design, zużycie i rynek

Trade-up position

Comes out of contracts: 10x Klasa przemysłowa from The Ancient Collection can craft into this skin.

This + 9 more Wojskowa from The Ancient Collection craft into one of:

Kalkulator trade-upów →
Market read

Na 26 rynkach minimum FN zmieniło się o -60.6% w 164 dni: 380,10 zł → 149,83 zł.

Najtańszy serwis vs Steam w tej chwili: różnica 190,69 zł (25%).

Źródła: dane przedmiotów Valve · nasza migawka cen z 26 rynków.
Ile kosztuje AUG (Rzeźbiony jadeit)?

AUG (Rzeźbiony jadeit) zaczyna się od 13,10 zł na 26 marketplace'ach w naszym porównaniu, z opłatami kupującego. Aktualne podłogi według zużycia: FN 149,83 zł · MW 27,57 zł · FT 38,89 zł. Steam chce 200,04 zł za tę samą ofertę.

Gdzie sprzedać lub spieniężyć AUG (Rzeźbiony jadeit)?

Najlepsza wypłata netto w tej chwili to 138,46 zł na CSFloat po prowizji sprzedawcy; zakładka Sprzedaż rankinguje każdy serwis. Steam płaci 197,42 zł do portfela, ale środków Steam nie da się wypłacić jako prawdziwych pieniędzy.

Czy AUG (Rzeźbiony jadeit) występuje w wersji StatTrak lub Souvenir?

Tak, ten skin handluje się też jako Souvenir (od 24,29 zł). Przełączaj pigułkami jakości powyżej; każda liczba na stronie przelicza się dla wybranego wariantu.

Jak zdobyć AUG (Rzeźbiony jadeit)?

Dropi z Stockholm 2021 Ancient Souvenir Package (sam kontener handluje się od 10,70 zł), albo kupisz go bezpośrednio od 13,10 zł na marketplace'ach powyżej; kupno konkretnego skina jest prawie zawsze tańsze niż otwieranie kontenerów w jego poszukiwaniu.