Nova (Graphite) Bekijken in spel
float 0.00 0.12

Nova (Graphite)

Beperkt StatTrak Souvenir -0.3% · 7 d-11.6% · 37 d

Nova (Graphite) is een Nova-skin van Restricted-klasse in CS2. Hij dropt uit de CS:GO Weapon Case 2.

Item facts

ZeldzaamheidBeperktNova-skins
Valt uitCS:GO Weapon Case 2kist vanaf € 15,71 · laagkans 16.0%
Uitgebracht opsep 2013met CS:GO Weapon Case 2
Verkocht / dag~133alle markten
LiquiditeitGemiddeldhoe snel het verkoopt
Eerlijke prijs€ 7,28voorgesteld
164d-bereik€7.12 – €15laagste vraagprijs, min–max
Steam-spread€ 2,1715% · vraagprijs vs kooporder

Nova (Graphite)-prijzen op 23 markten

Deze skin verkopen? Zie wat je zou krijgen →
Officieel
Steam Market
Geen uitbetalingBankkaart · PayPal
€ 14,49+98% meer dan C5 Game
Bekijken
Beste prijs
China-markt94 aanbiedingenKYC
€ 7,31−50% vs Steam
Aanbieding bekijken
#2
Direct verkopen95 aanbiedingen
€ 7,32+€ 0,01
Aanbieding bekijken
#3
Marktplaats23 aanbiedingenKYC
€ 7,33+€ 0,01
Aanbieding bekijken
#4
Direct verkopen95 aanbiedingenKYC
€ 7,33+€ 0,01
Aanbieding bekijken
#5
Direct verkopen6 aanbiedingenKYC
€ 7,33+€ 0,01
Aanbieding bekijken
#6
Marktplaats91 aanbiedingenKYC
€ 7,39+€ 0,08
Aanbieding bekijken
#7
Direct verkopen5 aanbiedingen
€ 7,46+€ 0,14
Aanbieding bekijken
#8
China-markt111 aanbiedingenKYC
€ 7,47+€ 0,15
Aanbieding bekijken

Elke prijs is het totaal dat je betaalt, koperskosten inbegrepen. De stip toont hoe goed de aanbieder past bij je regio. Hoe we prijzen → · USD naar EUR-koers van 23 sep 2026

Prijsgeschiedenis US$ 8,37 -45% · 164d

Lowest ask · 60 snapshots since 12 apr 2026 · dashed = a gap over a week

Graphite op andere wapens

2 wapens dragen deze afwerking

Cheapest way into the family: Nova (Graphite) at € 7,08 · AWP (Graphite) tops it at € 112,22.

Zelfde collectie (The Arms Deal 2 Collection): Blood in the Water · Blood Tiger · Case Hardened · Hemoglobin · Cold Blooded · Hypnotic · Alle 12 items →

Nova (Graphite): design, slijtage en markt

Trade-up position

Comes out of contracts: 10x Mil-Spec from The Arms Deal 2 Collection can craft into this skin.

This + 9 more Beperkt from The Arms Deal 2 Collection craft into one of:

Trade-up-calculator →
Market read

Over 25 markten bewoog de FN-bodem -45% in 164 dagen: € 13,29 → € 7,31.

Goedkoopste platform vs Steam op dit moment: € 6,26 verschil (50%).

Bronnen: Valve-itemdata · onze prijssnapshot van 25 markten.
Hoeveel kost Nova (Graphite)?

Nova (Graphite) begint bij € 7,08 op 25 marktplaatsen in onze vergelijking, koperskosten inbegrepen. Huidige bodems per slijtage: FN € 7,31 · MW € 7,08. Steam vraagt € 14,49 voor dezelfde aanbieding.

Waar kan ik Nova (Graphite) verkopen of verzilveren?

De beste netto-uitbetaling is nu € 6,94 op DMarket na de verkoopkosten — het tabblad Verkopen rangschikt elk platform. Steam betaalt € 12,32 in je portemonnee, maar Steam-geld kan niet als echt geld opgenomen worden.

Bestaat Nova (Graphite) in StatTrak of Souvenir?

Ja — deze skin wordt ook als StatTrak (vanaf € 13,10), Souvenir (vanaf € 48,03) verhandeld. Wissel met de Kwaliteit-knoppen hierboven; elk getal op de pagina herberekent voor de gekozen variant.

Hoe kom ik aan Nova (Graphite)?

Hij dropt uit CS:GO Weapon Case 2 (de container zelf wordt vanaf € 15,71 verhandeld), of je koopt hem direct vanaf € 7,08 op de marktplaatsen hierboven — een specifieke skin kopen is bijna altijd goedkoper dan er containers voor openen.