P2000 (Halvány Borostyán) Megtekintés a játékban
float 0.00 0.40

P2000 (Halvány Borostyán)

Korlátozott Souvenir +0.5% · 7 n-18.8% · 37 n

A(z) P2000 (Halvány Borostyán) egy Restricted minőségű P2000 skin a CS2-ben. A(z) DreamHack 2013 Souvenir Package ládából hullik.

Item facts

RitkaságKorlátozottP2000 skinek
Innen esikDreamHack 2013 Souvenir Packageláda 306 604 Ft ártól
Eladva / nap~533minden piac
LikviditásMagasmilyen gyorsan kel el
Méltányos ár651 Ftjavasolt
164 napos sávHUF 613 – HUF 1,144legalacsonyabb kért ár, min–max
Steam-különbözet3 Ft0% · kért ár vs vételi megbízás

P2000 (Halvány Borostyán) árak 23 piacon

Eladod ezt a skint? Nézd meg, mennyit kapnál →
Hivatalos
Steam Market
Nincs kifizetésBankkártya · PayPal
1068 Ft+74%-kal több, mint CS.MONEY
Megtekintés
Legjobb ár
Piactér73 ajánlatKYC
613 Ft−43% a Steamhez képest
Ajánlat megtekintése
#2
Kínai piac603 ajánlatKYC
614 Ft+0,32 Ft
Ajánlat megtekintése
#3
Kínai piac637 ajánlatKYC
627 Ft+13,91 Ft
Ajánlat megtekintése
#4
Azonnali eladás31 ajánlatKYC
629 Ft+15,80 Ft
Ajánlat megtekintése
#5
P2P511 ajánlat
632 Ft+18,97 Ft
Ajánlat megtekintése
#6
P2P1241 ajánlatKYC
661 Ft+47,41 Ft
Ajánlat megtekintése
#7
Kínai piac1911 ajánlatKYC
661 Ft+48,05 Ft
Ajánlat megtekintése
#8
Piactér1911 ajánlat
664 Ft+50,57 Ft
Ajánlat megtekintése

Minden ár a teljes fizetendő összeg, a vevői díjakkal együtt. A pont mutatja, mennyire illik a piac a régiódhoz. Hogyan árazunk → · USD–HUF árfolyam (2026. szept. 23.)

Árelőzmények 1,94 USD -46% · 164d

Lowest ask · 60 snapshots since 2026. ápr. 12. · dashed = a gap over a week

Amber Fade más fegyvereken

6 fegyver viseli ezt a festést

Cheapest way into the family: Lefűrészelt csövű sörétes (Halvány Borostyán) at 38 Ft · MAC-10 (Halvány Borostyán) tops it at 4247 Ft.

Ugyanaz a gyűjtemény (The Dust 2 Collection): Szafari Háló · Halvány Borostyán · VariCamo · Narancshéj · Sivatagi Vihar · Homokdűne · Mind a(z) 16 tárgy →

P2000 (Halvány Borostyán): dizájn, kopás és piac

Fade-százalék

A Fade skineken a fegyveren végigfutó színátmenet látható. A paint seed szabályozza, meddig ér az átmenet, fade-százalékban kifejezve. A magasabb százalék azt jelenti, hogy a teljes színskála látszik, amiért a gyűjtők többet fizetnek.

A teljes 100%-os Fade-ek, és egyes késeken a meghatározott színsorrendű "full fade", a sáv tetején állnak. A százalék nincs a tárgy nevében, ezért vásárlás előtt fade-kalkulátorral olvassák ki a seedből.

Pattern & seed guide →
Trade-up position

Comes out of contracts: 10x Katonai minőség from The Dust 2 Collection can craft into this skin.

This + 9 more Korlátozott from The Dust 2 Collection craft into one of:

Trade-up kalkulátor →
Market read

26 piacon a(z) FN alsó ára -46.4%-ot mozdult 164 nap alatt: 1144 Ft → 613 Ft.

A legolcsóbb platform vs Steam most: 143 872 Ft különbség (43%).

Források: Valve tárgyadatok · 26 piacos ár-pillanatképünk.
Mennyibe kerül a(z) P2000 (Halvány Borostyán)?

A(z) P2000 (Halvány Borostyán) 126 Ft-tól indul az összehasonlításunk 26 piacterén, vevői díjakkal együtt. Jelenlegi kopásonkénti alsó árak: FN 613 Ft · MW 205 Ft · FT 126 Ft · WW 326 Ft. A Steam 1068 Ft árat kér ugyanazért a hirdetésért.

Hol adhatom el vagy válthatom pénzre a(z) P2000 (Halvány Borostyán) tárgyat?

A legjobb nettó kifizetés most 685 Ft a(z) DMarket platformon az eladói díj után — az Eladás fül minden platformot rangsorol. A Steam 1343 Ft-et fizet a tárcádba, de a Steam-pénz nem vehető fel valódi pénzként.

Létezik a(z) P2000 (Halvány Borostyán) StatTrak vagy Souvenir változatban?

Igen — ez a skin Souvenir (7902 Ft ártól) formában is cserél gazdát. Válts a fenti Minőség gombokkal; az oldal minden száma újraszámolódik a kiválasztott változatra.

Hogyan szerzem meg: P2000 (Halvány Borostyán)?

A(z) DreamHack 2013 Souvenir Package ládából hullik (maga a konténer 306 604 Ft ártól cserél gazdát), vagy megveheted közvetlenül 126 Ft ártól a fenti piactereken — egy konkrét skin megvásárlása szinte mindig olcsóbb, mint konténereket nyitni érte.