AK-47 (Szafari Háló) Megtekintés a játékban
float 0.06 0.80

AK-47 (Szafari Háló)

Ipari minőség Souvenir -9.6% · 7 n-20.7% · 37 n

A(z) AK-47 (Szafari Háló) egy Industrial minőségű AK-47 skin a CS2-ben. A(z) DreamHack 2013 Souvenir Package ládából hullik.

Item facts

RitkaságIpari minőségAK-47 skinek
Innen esikDreamHack 2013 Souvenir Packageláda 306 604 Ft ártól
Eladva / nap~2.1Kminden piac
LikviditásMagasmilyen gyorsan kel el
Méltányos ár1893 Ftjavasolt
164 napos sávHUF 1,789 – HUF 5,275legalacsonyabb kért ár, min–max
Steam-különbözet13 Ft0% · kért ár vs vételi megbízás

AK-47 (Szafari Háló) árak 23 piacon

Eladod ezt a skint? Nézd meg, mennyit kapnál →
Hivatalos
Steam Market
Nincs kifizetésBankkártya · PayPal
4748 Ft+165%-kal több, mint UUSKINS
Megtekintés
Legjobb ár
Piactér655 ajánlat
1789 Ft−62% a Steamhez képest
Ajánlat megtekintése
#2
Kínai piac654 ajánlatKYC
1807 Ft+18,02 Ft
Ajánlat megtekintése
#3
Kínai piac203 ajánlatKYC
1865 Ft+75,54 Ft
Ajánlat megtekintése
#4
Azonnali eladás12 ajánlatKYC
1874 Ft+85,34 Ft
Ajánlat megtekintése
#5
P2P200 ajánlatKYC
1906 Ft+116,95 Ft
Ajánlat megtekintése
#6
Piactér59 ajánlatKYC
1925 Ft+135,92 Ft
Ajánlat megtekintése
#7
Azonnali eladás63 ajánlat
1928 Ft+139,08 Ft
Ajánlat megtekintése
#8
Azonnali eladás28 ajánlat
1931 Ft+142,24 Ft
Ajánlat megtekintése

Minden ár a teljes fizetendő összeg, a vevői díjakkal együtt. A pont mutatja, mennyire illik a piac a régiódhoz. Hogyan árazunk → · USD–HUF árfolyam (2026. szept. 23.)

Árelőzmények 5,66 USD -65% · 164d

Lowest ask · 60 snapshots since 2026. ápr. 12. · dashed = a gap over a week

Safari Mesh más fegyvereken

23 fegyver viseli ezt a festést

Cheapest way into the family: AK-47 (Szafari Háló) at 17 Ft · Pillangókés (Szafari Háló) tops it at 122 357 Ft.

Ugyanaz a gyűjtemény (The Dust 2 Collection): Halvány Borostyán · VariCamo · Narancshéj · Sivatagi Vihar · Halvány Borostyán · Homokdűne · Mind a(z) 16 tárgy →

AK-47 (Szafari Háló): dizájn, kopás és piac

Trade-up position

This + 9 more Ipari minőség from The Dust 2 Collection craft into one of:

Trade-up kalkulátor →
Market read

28 piacon a(z) FN alsó ára -64.6%-ot mozdult 164 nap alatt: 5057 Ft → 1789 Ft.

A legolcsóbb platform vs Steam most: 935 166 Ft különbség (62%).

Források: Valve tárgyadatok · 28 piacos ár-pillanatképünk.
Mennyibe kerül a(z) AK-47 (Szafari Háló)?

A(z) AK-47 (Szafari Háló) 17 Ft-tól indul az összehasonlításunk 28 piacterén, vevői díjakkal együtt. Jelenlegi kopásonkénti alsó árak: FN 1789 Ft · MW 59 Ft · FT 17 Ft · WW 22 Ft · BS 19 Ft. A Steam 4748 Ft árat kér ugyanazért a hirdetésért.

Hol adhatom el vagy válthatom pénzre a(z) AK-47 (Szafari Háló) tárgyat?

A legjobb nettó kifizetés most 1843 Ft a(z) CSFloat platformon az eladói díj után — az Eladás fül minden platformot rangsorol. A Steam 4760 Ft-et fizet a tárcádba, de a Steam-pénz nem vehető fel valódi pénzként.

Létezik a(z) AK-47 (Szafari Háló) StatTrak vagy Souvenir változatban?

Igen — ez a skin Souvenir (6498 Ft ártól) formában is cserél gazdát. Válts a fenti Minőség gombokkal; az oldal minden száma újraszámolódik a kiválasztott változatra.

Hogyan szerzem meg: AK-47 (Szafari Háló)?

A(z) DreamHack 2013 Souvenir Package ládából hullik (maga a konténer 306 604 Ft ártól cserél gazdát), vagy megveheted közvetlenül 17 Ft ártól a fenti piactereken — egy konkrét skin megvásárlása szinte mindig olcsóbb, mint konténereket nyitni érte.