Оръжеен сандък Зимна офанзива

Оръжеен сандък Зимна офанзива

Базов клас Рядък пул · от 12.04.2026 г. -3.8% · 7 д-3.4% · 37 д

Кутия с оръжия, издадена на 18.12.2013 г.: 13 финиша от общността плюс рядък специален слот (ножове): 65 варианта върху 5 модела. Напусна активния дроп пул и сега пада само рядко, така че предлагането се свива.

Item facts

ТипКасетка с оръжияотваря се с ключ
Пуснат на18.12.2013 г.първа продажба на пазара на Steam
Ключ4,25 лв.само магазин, не се разменя
Рядък специален0.26%≈ 1 от 385 отваряния
Ножове65 вариантана 5 модела
Продадени / ден~96всички пазари
ЛиквидностВисокаколко бързо се продава
Справедлива цена15,23 лв.препоръчано
диапазон 164 дBGN 14 – BGN 22най-ниска искана цена, мин–макс
Спред на Steam0,0000 лв.0% · искана цена срещу поръчка за покупка

Съдържание и шансове за дроп

78 предмета

78 предмета: 13 финиша на общността плюс 65 ножове в редкия специален слот. Шансовете са на отваряне, споделени между предметите във всяко ниво.

Редки специални (нож / ръкавици)0.26% · 65 ножове на 5 модела · минимуми от 65,43 лв. до 2883,10 лв.
Карамбит (Избледняване)
Карамбит (Избледняване)2883,10 лв.до 3134,21 лв. · ST 2883,10 лв.+
Карамбит (Vanilla)
Карамбит (Vanilla)1582,72 лв.до 1647,37 лв. · ST 1582,72 лв.+
M9 щик (Избледняване)
M9 щик (Избледняване)1459,22 лв.до 1964,35 лв. · ST 1552,10 лв.+
Карамбит (Клане)
Карамбит (Клане)1394,68 лв.до 1835,99 лв. · ST 1516,61 лв.+
M9 щик (Vanilla)
M9 щик (Vanilla)1141,28 лв.до 1158,48 лв. · ST 1141,28 лв.+
Карамбит (Синя стомана)
Карамбит (Синя стомана)1075,85 лв.до 1716,20 лв. · ST 1140,31 лв.+
Карамбит (Закалено)
Карамбит (Закалено)1039,58 лв.до 2738,80 лв. · ST 1258,15 лв.+
M9 щик (Клане)
M9 щик (Клане)1030,41 лв.до 1375,67 лв. · ST 1079,39 лв.+
Карамбит (Пурпурна паяжина)
Карамбит (Пурпурна паяжина)879,09 лв.до 10 735,36 лв. · ST 903,56 лв.+
Карамбит (Опетнено)
Карамбит (Опетнено)805,43 лв.до 1281,75 лв. · ST 835,46 лв.+
Карамбит (Нощно)
Карамбит (Нощно)757,64 лв.до 2814,11 лв. · ST 780,90 лв.+
M9 щик (Синя стомана)
M9 щик (Синя стомана)744,73 лв.до 1257,81 лв. · ST 762,35 лв.+
M9 щик (Закалено)
M9 щик (Закалено)686,16 лв.до 1605,42 лв. · ST 819,79 лв.+
Карамбит (Обгорено)
Карамбит (Обгорено)673,06 лв.до 1229,68 лв. · ST 678,03 лв.+
M9 щик (Пурпурна паяжина)
M9 щик (Пурпурна паяжина)656,70 лв.до 6945,65 лв. · ST 741,65 лв.+
Карамбит (Градска маскировка)
Карамбит (Градска маскировка)654,07 лв.до 1370,84 лв. · ST 666,08 лв.+
Карамбит (Северна гора)
Карамбит (Северна гора)625,48 лв.до 2167,32 лв. · ST 646,86 лв.+
Карамбит (Горска разпокъсана цифрова шарка)
Карамбит (Горска разпокъсана цифрова шарка)620,77 лв.до 1447,42 лв. · ST 631,70 лв.+
Карамбит (Мрежа за сафари)
Карамбит (Мрежа за сафари)609,29 лв.до 963,45 лв. · ST 610,37 лв.+
M9 щик (Опетнено)
M9 щик (Опетнено)584,00 лв.до 875,45 лв. · ST 592,62 лв.+
Щик (Избледняване)
Щик (Избледняване)541,39 лв.до 729,85 лв. · ST 668,83 лв.+
M9 щик (Нощно)
M9 щик (Нощно)519,08 лв.до 1999,26 лв. · ST 535,85 лв.+
Сгъваем нож (Избледняване)
Сгъваем нож (Избледняване)488,05 лв.до 532,61 лв. · ST 550,95 лв.+
M9 щик (Градска маскировка)
M9 щик (Градска маскировка)468,54 лв.до 1198,25 лв. · ST 489,50 лв.+
M9 щик (Обгорено)
M9 щик (Обгорено)458,27 лв.до 973,50 лв. · ST 481,32 лв.+
M9 щик (Северна гора)
M9 щик (Северна гора)448,65 лв.до 1651,17 лв. · ST 471,14 лв.+
M9 щик (Горска разпокъсана цифрова шарка)
M9 щик (Горска разпокъсана цифрова шарка)444,82 лв.до 1252,13 лв. · ST 472,90 лв.+
Щик (Клане)
Щик (Клане)439,61 лв.до 606,03 лв. · ST 580,68 лв.+
M9 щик (Мрежа за сафари)
M9 щик (Мрежа за сафари)438,13 лв.до 1378,26 лв. · ST 446,55 лв.+
Сгъваем нож (Клане)
Сгъваем нож (Клане)404,96 лв.до 460,99 лв. · ST 444,05 лв.+
Щик (Vanilla)
Щик (Vanilla)358,67 лв.
Щик (Закалено)
Щик (Закалено)339,65 лв.до 778,99 лв. · ST 459,63 лв.+
Щик (Синя стомана)
Щик (Синя стомана)285,97 лв.до 636,86 лв. · ST 386,63 лв.+
Сгъваем нож (Vanilla)
Сгъваем нож (Vanilla)283,99 лв.
Щик (Пурпурна паяжина)
Щик (Пурпурна паяжина)282,91 лв.до 2454,69 лв. · ST 386,50 лв.+
Сгъваем нож (Пурпурна паяжина)
Сгъваем нож (Пурпурна паяжина)251,97 лв.до 1968,40 лв. · ST 311,25 лв.+
Сгъваем нож (Закалено)
Сгъваем нож (Закалено)235,69 лв.до 546,53 лв. · ST 280,59 лв.+
Сгъваем нож (Синя стомана)
Сгъваем нож (Синя стомана)231,23 лв.до 469,67 лв. · ST 267,70 лв.+
Щик (Опетнено)
Щик (Опетнено)215,48 лв.до 543,74 лв. · ST 268,31 лв.+
Щик (Градска маскировка)
Щик (Градска маскировка)203,38 лв.до 829,49 лв. · ST 231,42 лв.+
Щик (Нощно)
Щик (Нощно)202,78 лв.до 1463,61 лв. · ST 252,60 лв.+
Щик (Горска разпокъсана цифрова шарка)
Щик (Горска разпокъсана цифрова шарка)195,81 лв.до 519,27 лв. · ST 212,87 лв.+
Щик (Обгорено)
Щик (Обгорено)195,23 лв.до 816,85 лв. · ST 218,20 лв.+
Щик (Северна гора)
Щик (Северна гора)190,58 лв.до 590,99 лв. · ST 200,56 лв.+
Щик (Мрежа за сафари)
Щик (Мрежа за сафари)189,97 лв.до 530,08 лв. · ST 200,35 лв.+
Сгъваем нож (Нощно)
Сгъваем нож (Нощно)189,08 лв.до 661,02 лв. · ST 217,96 лв.+
Сгъваем нож (Опетнено)
Сгъваем нож (Опетнено)187,41 лв.до 307,40 лв. · ST 204,13 лв.+
Касапски нож (Избледняване)
Касапски нож (Избледняване)184,86 лв.до 242,67 лв. · ST 256,32 лв.+
Сгъваем нож (Обгорено)
Сгъваем нож (Обгорено)176,22 лв.до 337,74 лв. · ST 187,90 лв.+
Сгъваем нож (Градска маскировка)
Сгъваем нож (Градска маскировка)174,72 лв.до 597,05 лв. · ST 197,02 лв.+
Сгъваем нож (Мрежа за сафари)
Сгъваем нож (Мрежа за сафари)173,30 лв.до 295,86 лв. · ST 178,30 лв.+
Сгъваем нож (Северна гора)
Сгъваем нож (Северна гора)168,65 лв.до 394,52 лв. · ST 174,65 лв.+
Сгъваем нож (Горска разпокъсана цифрова шарка)
Сгъваем нож (Горска разпокъсана цифрова шарка)167,19 лв.до 293,45 лв. · ST 184,05 лв.+
Касапски нож (Клане)
Касапски нож (Клане)158,82 лв.до 193,95 лв. · ST 182,74 лв.+
Касапски нож (Закалено)
Касапски нож (Закалено)149,91 лв.до 379,12 лв. · ST 204,95 лв.+
Касапски нож (Синя стомана)
Касапски нож (Синя стомана)105,38 лв.до 439,27 лв. · ST 139,93 лв.+
Касапски нож (Пурпурна паяжина)
Касапски нож (Пурпурна паяжина)101,47 лв.до 640,29 лв. · ST 153,78 лв.+
Касапски нож (Vanilla)
Касапски нож (Vanilla)86,32 лв.
Касапски нож (Опетнено)
Касапски нож (Опетнено)80,31 лв.до 190,96 лв. · ST 128,09 лв.+
Касапски нож (Нощно)
Касапски нож (Нощно)71,37 лв.до 1037,22 лв. · ST 106,70 лв.+
Касапски нож (Градска маскировка)
Касапски нож (Градска маскировка)69,96 лв.до 264,72 лв. · ST 96,75 лв.+
Касапски нож (Обгорено)
Касапски нож (Обгорено)68,64 лв.до 683,16 лв. · ST 104,27 лв.+
Касапски нож (Северна гора)
Касапски нож (Северна гора)66,66 лв.до 77,86 лв. · ST 87,02 лв.+
Касапски нож (Мрежа за сафари)
Касапски нож (Мрежа за сафари)65,75 лв.до 242,20 лв. · ST 88,52 лв.+
Касапски нож (Горска разпокъсана цифрова шарка)
Касапски нож (Горска разпокъсана цифрова шарка)65,43 лв.до 77,93 лв. · ST 91,15 лв.+

Цена на плочката: текущият минимум на най-евтиния пазар; вторият ред е диапазонът по износвания. Всяка плочка отваря страницата на предмета с всички износвания и пазари.

Струва ли си да се отваря: сметката

Цена на отваряне20,31 лв.касетка 16,06 лв. + ключ 4,25 лв.Очаквана стойност10,05 лв.на отварянеПолучавате обратно49%преди такси за продажбаЗа да уцелите редкия слот?Шансовете по нива се публикуват от Valve. 0,26% за редкия слот означава средно 1 дроп на 385 отваряния, около 7820,77 лв. при текущата цена на отваряне.≈ 385 отваряния≈ 7820,77 лв. по текущи цени
НивоШансовеСредна стойност на предметДобавя към EV
Редки специални (нож / ръкавици)средно по 60 от 65 с цени0.26%579,67 лв.1,51 лв.
Таен0.64%232,58 лв.1,49 лв.
Класифициран3.20%53,45 лв.1,71 лв.
Ограничен15.98%13,59 лв.2,17 лв.
Военен клас79.92%3,97 лв.3,17 лв.

Присъда: отварянето е забавление, не стойност.Средно получавате обратно 49% от цената на отварянето, а редкият слот иска ≈ 385 отваряния. Ако искате конкретен скин, директната покупка е почти винаги по-евтина.

EV = публикуваните от Valve шансове по нива × претеглена по износване медиана на исканите цени по пазарите, StatTrak микс 90/10, Doppler осреднен по фази · Как работи изчислението → · Как определяме цените →

Цени на Оръжеен сандък Зимна офанзива на 21 пазара

Продавате този скин? Вижте какво бихте получили →
Официален
Steam Market
Без изтеглянеБанкова карта · PayPal
23,57 лв.+65% повече от CS.MONEY
Преглед
Най-добра цена
Борса147 офертиKYC
14,31 лв.−39% спрямо Steam
Виж офертата
#2
P2P435 оферти
15,22 лв.+0,91 лв.
Виж офертата
#3
Борса20 оферти
15,30 лв.+0,99 лв.
Виж офертата
#4
Моментална продажба1 оферти
15,66 лв.+1,35 лв.
Виж офертата
#5
Моментална продажба175 оферти
15,75 лв.+1,43 лв.
Виж офертата
#6
Моментална продажба176 офертиKYC
15,76 лв.+1,45 лв.
Виж офертата
#7
Пазар в Китай230 офертиKYC
15,82 лв.+1,51 лв.
Виж офертата
#8
Моментална продажба19 офертиKYC
15,83 лв.+1,52 лв.
Виж офертата

Всяка цена е общата сума, която плащате, включително таксите за купувача. Точката показва колко добре мястото пасва на вашия регион. Как определяме цените → · Курс USD към BGN от 23.09.2026 г.

История на цените 8,38 щ.д. -30% · 164d

Lowest ask · 60 snapshots since 12.04.2026 г. · dashed = a gap over a week

Как Оръжеен сандък Зимна офанзива пада и се отваря

Оръжеен сандък Зимна офанзива, първа продажба на 18.12.2013 г., излезе от активния седмичен пул: сега пада само от редкия пул със силно намалена честота, така че повечето бройки на пазара са стара наличност, която сменя собственици — сега от 14,31 лв. на 21 пазара. Извадените кутии обикновено поскъпват, докато тази наличност изтънява; датираната история на пула е в регистъра на дроп пула. Регистър на дроп пула →

Отварянето изисква ключ за 4,25 лв. от магазина в играта: от 2019 ключовете не се разменят и не се препродават, така че по-евтин ключ няма, а самата касетка обикновено е по-евтина на пазар, отколкото чакането за дроп. Очакваната стойност на отваряне е 10,05 лв. срещу цена 20,31 лв. — средно се връщат 49%, преди такси за продажба. Ако гоните конкретен скин, директната покупка печели, а всяка плочка по-горе води към своето сравнение на цени.

От данните на тази страница: 78 предмета с живи цени, медианната цена на касетката за 37 дни се промени с -3.4%. Всички цени се преизчисляват с всяка снимка на данните.

Въпроси за Оръжеен сандък Зимна офанзива

Какво има в Оръжеен сандък Зимна офанзива?

13 финиша на общността от Mil-Spec до Covert, начело с M4A4 (Азимов) и Скъсена цев (Кракенът),, плюс рядък специален слот: 65 варианта на нож на 5 модела. Пълният списък с цени е по-нагоре на тази страница.

Какви са шансовете за нож?

0,26% на отваряне, т.е. средно 1 от 385 отваряния. При 20,31 лв. на отваряне средният път до рядката вещ струва около 7820,77 лв..

Колко струва ключът?

4,25 лв. в магазина на играта. Ключовете не се купуват на пазара и не се разменят: цената е еднаква за всички.

Струва ли си да се отваря Оръжеен сандък Зимна офанзива?

По очаквана стойност — не: 10,05 лв. обратно на отваряне за 20,31 лв., тоест 49% от цената. Приемайте отварянето като забавление, не като начин да взимате скинове.

Ще бъде ли спрян Оръжеен сандък Зимна офанзива?

Той вече излезе от активния пул (рядък пул според снимката на регистъра ни от 12.04.2026 г.). Все още пада рядко — касетките никога не напускат играта напълно. Регистър на дроп пула →

Как да го взема, без да го отварям?

Покупката е практичният път — от 14,31 лв. на пазарите от таблицата по-горе. Той вече не пада всяка седмица.

Законно ли е отварянето на касетки в моята страна?

Правилата за loot box се различават по държави: Белгия третира платените loot box като хазарт и Valve изключи отварянето на касетки там, а няколко други държави изискват публикуване на шансовете или възрастови ограничения. Ако отварянето е ограничено там, където живеете, директната покупка на предмети остава достъпна. Ръководство за отговорна търговия →