MP5-SD (Condition Zero) Inspektera i spelet
float 0.00 1.00

MP5-SD (Condition Zero)

Militärklass StatTrak Souvenir -1.1% · 7 d-8.3% · 37 d

MP5-SD (Condition Zero) är ett MP5-SD-skin av Mil-Spec-klass i CS2. Den droppar ur Operation Broken Fang Case.

Item facts

SällsynthetMilitärklassMP5-SD-skins
Faller frånOperation Broken Fang Caselåda från 51,22 kr · nivåodds 79.9 %
Släpptokt. 2020med Operation Broken Fang Case
Sålda / dag~200alla marknader
LikviditetMedelhur snabbt det säljs
Rättvist pris34,21 krföreslaget
164d-spannSEK 34 – SEK 67lägsta utropspris, min–max
Steam-spread3,05 kr5 % · utropspris vs köporder

MP5-SD (Condition Zero)-priser på 21 marknader

Säljer du det här skinet? Se vad du skulle få →
Officiell
Steam Market
Inget uttagBankkort · PayPal
67,05 kr+94% mer än ECOSteam
Visa
Bästa pris
Kinamarknad68 erbjudandenKYC
34,55 kr−48% mot Steam
Visa erbjudande
#2
Kinamarknad41 erbjudandenKYC
35,08 kr+0,53 kr
Visa erbjudande
#3
P2P86 erbjudandenKYC
36,28 kr+1,73 kr
Visa erbjudande
#4
Kinamarknad45 erbjudandenKYC
36,42 kr+1,88 kr
Visa erbjudande
#5
Direktförsäljning1 erbjudandenKYC
36,47 kr+1,93 kr
Visa erbjudande
#6
Marknadsplats66 erbjudandenKYC
36,57 kr+2,03 kr
Visa erbjudande
#7
Marknadsplats45 erbjudanden
36,57 kr+2,03 kr
Visa erbjudande
#8
Direktförsäljning48 erbjudanden
36,67 kr+2,12 kr
Visa erbjudande

Varje pris är totalsumman du betalar, köparavgifter inkluderade. Pricken visar hur väl marknaden passar din region. Hur vi prissätter → · USD till SEK-kurs från 23 sep. 2026

Prishistorik 3,47 US$ -41% · 164d

Lowest ask · 60 snapshots since 12 apr. 2026 · dashed = a gap over a week

Samma samling (The Operation Broken Fang Collection): Printstream · Neo-Noir · Exoskeleton · Monster Mashup · Fairy Tale · Cyber Security · Alla 17 föremål →

MP5-SD (Condition Zero): design, slitage och marknad

Trade-up position

This + 9 more Militärklass from The Operation Broken Fang Collection craft into one of:

Trade-up-kalkylator →
Market read

Över 25 marknader rörde sig FN-golvet -40.8 % på 164 dagar: 57,59 kr → 34,11 kr.

Billigaste plattformen vs Steam just nu: 319,51 kr skillnad (48 %).

Källor: Valves föremålsdata · vår prisbild över 25 marknader.
Hur mycket kostar MP5-SD (Condition Zero)?

MP5-SD (Condition Zero) börjar på 3,86 kr över 25 marknadsplatser i vår jämförelse, köparavgifter inräknade. Aktuella lägstanivåer per slitage: FN 34,11 kr · MW 11,99 kr · FT 6,39 kr · WW 4,08 kr · BS 3,86 kr. Steam begär 67,05 kr för samma annons.

Var kan jag sälja eller växla ut MP5-SD (Condition Zero)?

Bästa nettot just nu är 34,37 kr på WhiteMarket efter dess säljaravgift — fliken Sälj rankar varje plattform. Steam betalar 64,00 kr till din plånbok, men Steam-pengar kan inte tas ut som riktiga pengar.

Finns MP5-SD (Condition Zero) i StatTrak eller Souvenir?

Ja — det här skinet handlas också som StatTrak (från 45,02 kr), Souvenir (från 9 830,77 kr). Byt med kvalitetsknapparna ovan; varje siffra på sidan räknas om för vald variant.

Hur får jag MP5-SD (Condition Zero)?

Den droppar ur Operation Broken Fang Case (behållaren själv handlas från 51,22 kr), eller så köper du den direkt från 3,86 kr på marknadsplatserna ovan — att köpa ett specifikt skin är nästan alltid billigare än att öppna behållare för det.