P90 (Wash me) Inspectează în joc
float 0.00 0.50

P90 (Wash me)

Categorie industrială Souvenir -7.7% · 7 z-24.5% · 37 z

P90 (Wash me) este un skin de P90 de categorie Industrial în CS2. Cade din Budapest 2025 Overpass Souvenir Package.

Item facts

RaritateCategorie industrialăSkinuri P90
Se obține dinBudapest 2025 Overpass Souvenir Packagecutie de la 12,31 RON
Vândute / zi~348toate piețele
LichiditateRidicatăcât de repede se vinde
Preț corect0,501 RONsugerat
interval 164 zRON 0.41 – RON 1.06cel mai mic preț cerut, min–max
Spread Steam0,046 RON4% · preț cerut vs ordin de cumpărare

Prețurile P90 (Wash me) pe 20 de piețe

Vinzi acest skin? Vezi cât ai primi →
Oficial
Steam Market
Fără retragereCard bancar · PayPal
0,873 RON+111% mai mult decât CS.TRADE
Vezi
Cel mai bun preț
Vânzare instant1 oferte
0,413 RON−53% vs Steam
Vezi oferta
#2
Piața din China657 oferteKYC
0,427 RON+0,01 RON
Vezi oferta
#3
Piața din China757 oferteKYC
0,455 RON+0,04 RON
Vezi oferta
#4
P2P1180 oferte
0,459 RON+0,05 RON
Vezi oferta
#5
Marketplace156 oferteKYC
0,459 RON+0,05 RON
Vezi oferta
#6
Marketplace11 oferteKYC
0,459 RON+0,05 RON
Vezi oferta
#7
Piața din China1028 oferteKYC
0,491 RON+0,08 RON
Vezi oferta
#8
Marketplace1019 oferteKYC
0,505 RON+0,09 RON
Vezi oferta

Fiecare preț este totalul pe care îl plătești, inclusiv comisioanele de cumpărător. Punctul arată cât de bine se potrivește platforma regiunii tale. Cum stabilim prețurile → · Curs USD la RON din 23 sept. 2026

Istoric prețuri 0,090 USD -56% · 164d

Lowest ask · 60 snapshots since 12 apr. 2026 · dashed = a gap over a week

Aceeași colecție (The Overpass 2024 Collection): B the Monster · Crakow! · Tilted · Wash me plz · Pipsqueak · Dragon Snore · Toate cele 16 obiecte →

P90 (Wash me): design, uzură și piață

Trade-up position

This + 9 more Categorie industrială from The Overpass 2024 Collection craft into one of:

Calculator de trade-up →
Market read

Pe 24 piețe minimul FN s-a mișcat cu -56.1% în 164 zile: 0,942 RON → 0,413 RON.

Cea mai ieftină platformă vs Steam acum: 2,11 RON diferență (53%).

Surse: datele de obiecte Valve · instantaneul nostru de prețuri de pe 24 piețe.
Cât costă P90 (Wash me)?

P90 (Wash me) pornește de la 0,069 RON pe 24 de piețe din comparația noastră, cu comisioanele cumpărătorului incluse. Minime actuale pe uzuri: FN 0,413 RON · MW 0,138 RON · FT 0,069 RON · WW 0,096 RON · BS 0,069 RON. Steam cere 0,873 RON pentru același anunț.

Unde pot vinde sau încasa P90 (Wash me)?

Cea mai bună plată netă acum este 1,40 RON pe WhiteMarket după comisionul de vânzare — fila Vinde ordonează fiecare platformă. Steam plătește 1,10 RON în portofel, dar banii Steam nu pot fi retrași ca bani reali.

P90 (Wash me) există în StatTrak sau Souvenir?

Da — acest skin se tranzacționează și ca Souvenir (de la 0,822 RON). Folosește pastilele de Calitate de mai sus pentru a comuta; fiecare număr de pe pagină se recalculează pentru varianta aleasă.

Cum obțin P90 (Wash me)?

Cade din Budapest 2025 Overpass Souvenir Package (containerul însuși se tranzacționează de la 12,31 RON), sau îl poți cumpăra direct de la 0,069 RON de pe piețele de mai sus — cumpărarea unui skin anume este aproape întotdeauna mai ieftină decât deschiderea containerelor pentru el.