Galil AR (Sage Spray) Inspectează în joc
float 0.06 0.80

Galil AR (Sage Spray)

Categorie de consum Souvenir -27.8% · 7 z-41.6% · 37 z

Galil AR (Sage Spray) este un skin de Galil AR de categorie Consumer în CS2. Cade din DreamHack 2013 Souvenir Package.

Item facts

RaritateCategorie de consumSkinuri Galil AR
Se obține dinDreamHack 2013 Souvenir Packagecutie de la 4.455,27 RON
Vândute / zi~623toate piețele
LichiditateRidicatăcât de repede se vinde
Preț corect6,09 RONsugerat
interval 164 zRON 5.49 – RON 29cel mai mic preț cerut, min–max
Spread Steam1,61 RON4% · preț cerut vs ordin de cumpărare

Prețurile Galil AR (Sage Spray) pe 24 de piețe

Vinzi acest skin? Vezi cât ai primi →
Oficial
Steam Market
Fără retragereCard bancar · PayPal
36,79 RON+570% mai mult decât Youpin
Vezi
Cel mai bun preț
Piața din China716 oferteKYC
5,49 RON−85% vs Steam
Vezi oferta
#2
Marketplace716 oferte
5,51 RON+0,02 RON
Vezi oferta
#3
Vânzare instant7 oferteKYC
5,97 RON+0,48 RON
Vezi oferta
#4
Piața din China186 oferteKYC
6,07 RON+0,58 RON
Vezi oferta
#5
Piața din China146 oferteKYC
6,18 RON+0,69 RON
Vezi oferta
#6
Marketplace136 oferteKYC
6,25 RON+0,76 RON
Vezi oferta
#7
Piața din China293 oferteKYC
6,28 RON+0,79 RON
Vezi oferta
#8
Vânzare instant41 oferte
6,29 RON+0,80 RON
Vezi oferta

Fiecare preț este totalul pe care îl plătești, inclusiv comisioanele de cumpărător. Punctul arată cât de bine se potrivește platforma regiunii tale. Cum stabilim prețurile → · Curs USD la RON din 23 sept. 2026

Istoric prețuri 1,20 USD -81% · 164d

Lowest ask · 60 snapshots since 12 apr. 2026 · dashed = a gap over a week

Sage Spray pe alte arme

2 arme poartă acest finisaj

Cheapest way into the family: Galil AR (Sage Spray) at 0,032 RON · Sawed-Off (Sage Spray) tops it at 0,547 RON.

Aceeași colecție (The Lake Collection): Cobalt Quartz · Safari Mesh · Storm · Mudder · Night Ops · Cyanospatter · Toate cele 15 obiecte →

Galil AR (Sage Spray): design, uzură și piață

Market read

Pe 27 piețe minimul FN s-a mișcat cu -81.1% în 164 zile: 29,03 RON → 5,49 RON.

Cea mai ieftină platformă vs Steam acum: 143,77 RON diferență (85%).

Surse: datele de obiecte Valve · instantaneul nostru de prețuri de pe 27 piețe.
Cât costă Galil AR (Sage Spray)?

Galil AR (Sage Spray) pornește de la 0,032 RON pe 27 de piețe din comparația noastră, cu comisioanele cumpărătorului incluse. Minime actuale pe uzuri: FN 5,49 RON · MW 0,138 RON · FT 0,032 RON · WW 0,046 RON · BS 0,046 RON. Steam cere 36,79 RON pentru același anunț.

Unde pot vinde sau încasa Galil AR (Sage Spray)?

Cea mai bună plată netă acum este 5,31 RON pe DMarket după comisionul de vânzare — fila Vinde ordonează fiecare platformă. Steam plătește 35,18 RON în portofel, dar banii Steam nu pot fi retrași ca bani reali.

Galil AR (Sage Spray) există în StatTrak sau Souvenir?

Da — acest skin se tranzacționează și ca Souvenir (de la 114,83 RON). Folosește pastilele de Calitate de mai sus pentru a comuta; fiecare număr de pe pagină se recalculează pentru varianta aleasă.

Cum obțin Galil AR (Sage Spray)?

Cade din DreamHack 2013 Souvenir Package (containerul însuși se tranzacționează de la 4.455,27 RON), sau îl poți cumpăra direct de la 0,032 RON de pe piețele de mai sus — cumpărarea unui skin anume este aproape întotdeauna mai ieftină decât deschiderea containerelor pentru el.