AUG (Colony) Inspectează în joc
float 0.06 0.80

AUG (Colony)

Categorie de consum Souvenir -0.2% · 7 z+1.3% · 37 z

AUG (Colony) este un skin de AUG de categorie Consumer în CS2. Cade din DreamHack 2013 Souvenir Package.

Item facts

RaritateCategorie de consumSkinuri AUG
Se obține dinDreamHack 2013 Souvenir Packagecutie de la 4.455,27 RON
Vândute / zi~19toate piețele
LichiditateMediecât de repede se vinde
Preț corect43,40 RONsugerat
interval 164 zRON 68 – RON 124cel mai mic preț cerut, min–max
Spread Steam136,09 RON62% · preț cerut vs ordin de cumpărare

Prețurile AUG (Colony) pe 12 piețe

Vinzi acest skin? Vezi cât ai primi →
Oficial
Steam Market
Fără retragereCard bancar · PayPal
220,28 RON+158% mai mult decât CSFloat
Vezi
Cel mai bun preț
P2P8 oferte
85,38 RON−61% vs Steam
Vezi oferta
#2
Marketplace3 oferteKYC
90,44 RON+5,05 RON
Vezi oferta
#3
Marketplace1 oferteKYC
118,91 RON+33,53 RON
Vezi oferta
#4
P2P1 oferte
119,61 RON+34,22 RON
Vezi oferta
#5
Piața din China1 oferteKYC
119,98 RON+34,60 RON
Vezi oferta
#6
Vânzare instant1 oferte
120,71 RON+35,32 RON
Vezi oferta
#7
Vânzare instant1 oferte
121,72 RON+36,33 RON
Vezi oferta
#8
P2P3 oferteKYC
123,09 RON+37,71 RON
Vezi oferta

Fiecare preț este totalul pe care îl plătești, inclusiv comisioanele de cumpărător. Punctul arată cât de bine se potrivește platforma regiunii tale. Cum stabilim prețurile → · Curs USD la RON din 23 sept. 2026

Istoric prețuri 18,59 USD +7% · 164d

Lowest ask · 60 snapshots since 12 apr. 2026 · dashed = a gap over a week

Colony pe alte arme

3 arme poartă acest finisaj

Cheapest way into the family: FAMAS (Colony) at 0,041 RON · AUG (Colony) tops it at 5,51 RON.

Aceeași colecție (The Mirage Collection): Hot Rod · Blaze · Tropical Storm · Buldozer · Groundwater · CaliCamo · Toate cele 15 obiecte →

AUG (Colony): design, uzură și piață

Market read

Pe 21 piețe minimul FN s-a mișcat cu +7.1% în 164 zile: 79,74 RON → 85,38 RON.

Cea mai ieftină platformă vs Steam acum: 619,60 RON diferență (61%).

Surse: datele de obiecte Valve · instantaneul nostru de prețuri de pe 21 piețe.
Cât costă AUG (Colony)?

AUG (Colony) pornește de la 5,51 RON pe 21 de piețe din comparația noastră, cu comisioanele cumpărătorului incluse. Minime actuale pe uzuri: FN 85,38 RON · MW 8,86 RON · FT 6,71 RON · WW 6,29 RON · BS 7,49 RON. Steam cere 220,28 RON pentru același anunț.

Unde pot vinde sau încasa AUG (Colony)?

Cea mai bună plată netă acum este 72,02 RON pe CSFloat după comisionul de vânzare — fila Vinde ordonează fiecare platformă. Steam plătește 84,19 RON în portofel, dar banii Steam nu pot fi retrași ca bani reali.

AUG (Colony) există în StatTrak sau Souvenir?

Da — acest skin se tranzacționează și ca Souvenir (de la 47,89 RON). Folosește pastilele de Calitate de mai sus pentru a comuta; fiecare număr de pe pagină se recalculează pentru varianta aleasă.

Cum obțin AUG (Colony)?

Cade din DreamHack 2013 Souvenir Package (containerul însuși se tranzacționează de la 4.455,27 RON), sau îl poți cumpăra direct de la 5,51 RON de pe piețele de mai sus — cumpărarea unui skin anume este aproape întotdeauna mai ieftină decât deschiderea containerelor pentru el.