MP9 (Narancshéj) Megtekintés a játékban
float 0.06 0.80

MP9 (Narancshéj)

Ipari minőség Souvenir -6% · 7 n-20.2% · 37 n

A(z) MP9 (Narancshéj) egy Industrial minőségű MP9 skin a CS2-ben. A(z) DreamHack 2013 Souvenir Package ládából hullik.

Item facts

RitkaságIpari minőségMP9 skinek
Innen esikDreamHack 2013 Souvenir Packageláda 306 604 Ft ártól
Eladva / nap~209minden piac
LikviditásMagasmilyen gyorsan kel el
Méltányos ár1057 Ftjavasolt
164 napos sávHUF 999 – HUF 3,430legalacsonyabb kért ár, min–max
Steam-különbözet16 Ft0% · kért ár vs vételi megbízás

MP9 (Narancshéj) árak 23 piacon

Eladod ezt a skint? Nézd meg, mennyit kapnál →
Hivatalos
Steam Market
Nincs kifizetésBankkártya · PayPal
4311 Ft+315%-kal több, mint CS.TRADE
Megtekintés
Legjobb ár
Azonnali eladás4 ajánlat
1040 Ft−76% a Steamhez képest
Ajánlat megtekintése
#2
Piactér18 ajánlatKYC
1046 Ft+6,32 Ft
Ajánlat megtekintése
#3
Azonnali eladás5 ajánlatKYC
1053 Ft+12,64 Ft
Ajánlat megtekintése
#4
Kínai piac61 ajánlatKYC
1066 Ft+26,55 Ft
Ajánlat megtekintése
#5
Piactér102 ajánlatKYC
1100 Ft+60,06 Ft
Ajánlat megtekintése
#6
Kínai piac158 ajánlatKYC
1107 Ft+66,69 Ft
Ajánlat megtekintése
#7
Azonnali eladás85 ajánlat
1119 Ft+79,02 Ft
Ajánlat megtekintése
#8
Azonnali eladás125 ajánlat
1119 Ft+79,02 Ft
Ajánlat megtekintése

Minden ár a teljes fizetendő összeg, a vevői díjakkal együtt. A pont mutatja, mennyire illik a piac a régiódhoz. Hogyan árazunk → · USD–HUF árfolyam (2026. szept. 23.)

Árelőzmények 3,29 USD -64% · 164d

Lowest ask · 60 snapshots since 2026. ápr. 12. · dashed = a gap over a week

Orange Peel más fegyvereken

3 fegyver viseli ezt a festést

Cheapest way into the family: Five-SeveN (Narancshéj) at 4 Ft · MP7 (Narancshéj) tops it at 3474 Ft.

Ugyanaz a gyűjtemény (The Safehouse Collection): Nitro · Halvány Sav · Erdei Levelek · Kék Lucfenyő · Hadsereg Háló · Vállalkozó · Mind a(z) 15 tárgy →

MP9 (Narancshéj): dizájn, kopás és piac

Trade-up position

This + 9 more Ipari minőség from The Safehouse Collection craft into one of:

Trade-up kalkulátor →
Market read

27 piacon a(z) FN alsó ára -63.9%-ot mozdult 164 nap alatt: 2880 Ft → 1040 Ft.

A legolcsóbb platform vs Steam most: 1 034 078 Ft különbség (76%).

Források: Valve tárgyadatok · 27 piacos ár-pillanatképünk.
Mennyibe kerül a(z) MP9 (Narancshéj)?

A(z) MP9 (Narancshéj) 6 Ft-tól indul az összehasonlításunk 27 piacterén, vevői díjakkal együtt. Jelenlegi kopásonkénti alsó árak: FN 1040 Ft · MW 44 Ft · FT 9 Ft · WW 9 Ft · BS 6 Ft. A Steam 4311 Ft árat kér ugyanazért a hirdetésért.

Hol adhatom el vagy válthatom pénzre a(z) MP9 (Narancshéj) tárgyat?

A legjobb nettó kifizetés most 1022 Ft a(z) CSFloat platformon az eladói díj után — az Eladás fül minden platformot rangsorol. A Steam 4296 Ft-et fizet a tárcádba, de a Steam-pénz nem vehető fel valódi pénzként.

Létezik a(z) MP9 (Narancshéj) StatTrak vagy Souvenir változatban?

Igen — ez a skin Souvenir (5568 Ft ártól) formában is cserél gazdát. Válts a fenti Minőség gombokkal; az oldal minden száma újraszámolódik a kiválasztott változatra.

Hogyan szerzem meg: MP9 (Narancshéj)?

A(z) DreamHack 2013 Souvenir Package ládából hullik (maga a konténer 306 604 Ft ártól cserél gazdát), vagy megveheted közvetlenül 6 Ft ártól a fenti piactereken — egy konkrét skin megvásárlása szinte mindig olcsóbb, mint konténereket nyitni érte.