Glock-18 (Zöld Vonal) Megtekintés a játékban
float 0.00 1.00

Glock-18 (Zöld Vonal)

Katonai minőség Souvenir -19% · 7 n-27.6% · 37 n

A(z) Glock-18 (Zöld Vonal) egy Mil-Spec minőségű Glock-18 skin a CS2-ben. A(z) Austin 2025 Train Souvenir Package ládából hullik.

Item facts

RitkaságKatonai minőségGlock-18 skinek
Innen esikAustin 2025 Train Souvenir Packageláda 743 Ft ártól
Eladva / nap~775minden piac
LikviditásMagasmilyen gyorsan kel el
Méltányos ár1985 Ftjavasolt
164 napos sávHUF 1,862 – HUF 7,485legalacsonyabb kért ár, min–max
Steam-különbözet215 Ft2% · kért ár vs vételi megbízás

Glock-18 (Zöld Vonal) árak 22 piacon

Eladod ezt a skint? Nézd meg, mennyit kapnál →
Hivatalos
Steam Market
Nincs kifizetésBankkártya · PayPal
4580 Ft+146%-kal több, mint CSFloat
Megtekintés
Legjobb ár
P2P720 ajánlat
1862 Ft−59% a Steamhez képest
Ajánlat megtekintése
#2
Azonnali eladás6 ajánlatKYC
1944 Ft+82,18 Ft
Ajánlat megtekintése
#3
Kínai piac287 ajánlatKYC
1990 Ft+128,33 Ft
Ajánlat megtekintése
#4
Piactér473 ajánlatKYC
2023 Ft+161,20 Ft
Ajánlat megtekintése
#5
Azonnali eladás229 ajánlat
2026 Ft+164,37 Ft
Ajánlat megtekintése
#6
Kínai piac594 ajánlatKYC
2052 Ft+190,28 Ft
Ajánlat megtekintése
#7
Azonnali eladás466 ajánlat
2067 Ft+205,46 Ft
Ajánlat megtekintése
#8
Azonnali eladás52 ajánlat
2070 Ft+208,62 Ft
Ajánlat megtekintése

Minden ár a teljes fizetendő összeg, a vevői díjakkal együtt. A pont mutatja, mennyire illik a piac a régiódhoz. Hogyan árazunk → · USD–HUF árfolyam (2026. szept. 23.)

Árelőzmények 5,89 USD -42% · 164d

Lowest ask · 60 snapshots since 2026. ápr. 12. · dashed = a gap over a week

Ugyanaz a gyűjtemény (The Train 2025 Collection): Pop Dog · Pokoli · Kifehéredés · Latte-löket · Zöld Alma · Rézszál · Mind a(z) 16 tárgy →

Glock-18 (Zöld Vonal): dizájn, kopás és piac

Trade-up position

Comes out of contracts: 10x Ipari minőség from The Train 2025 Collection can craft into this skin.

This + 9 more Katonai minőség from The Train 2025 Collection craft into one of:

Trade-up kalkulátor →
Market read

25 piacon a(z) FN alsó ára -41.6%-ot mozdult 164 nap alatt: 3189 Ft → 1862 Ft.

A legolcsóbb platform vs Steam most: 859 234 Ft különbség (59%).

Források: Valve tárgyadatok · 25 piacos ár-pillanatképünk.
Mennyibe kerül a(z) Glock-18 (Zöld Vonal)?

A(z) Glock-18 (Zöld Vonal) 51 Ft-tól indul az összehasonlításunk 25 piacterén, vevői díjakkal együtt. Jelenlegi kopásonkénti alsó árak: FN 1862 Ft · MW 294 Ft · FT 82 Ft · WW 52 Ft · BS 51 Ft. A Steam 4580 Ft árat kér ugyanazért a hirdetésért.

Hol adhatom el vagy válthatom pénzre a(z) Glock-18 (Zöld Vonal) tárgyat?

A legjobb nettó kifizetés most 2168 Ft a(z) DMarket platformon az eladói díj után — az Eladás fül minden platformot rangsorol. A Steam 8813 Ft-et fizet a tárcádba, de a Steam-pénz nem vehető fel valódi pénzként.

Létezik a(z) Glock-18 (Zöld Vonal) StatTrak vagy Souvenir változatban?

Igen — ez a skin Souvenir (3679 Ft ártól) formában is cserél gazdát. Válts a fenti Minőség gombokkal; az oldal minden száma újraszámolódik a kiválasztott változatra.

Hogyan szerzem meg: Glock-18 (Zöld Vonal)?

A(z) Austin 2025 Train Souvenir Package ládából hullik (maga a konténer 743 Ft ártól cserél gazdát), vagy megveheted közvetlenül 51 Ft ártól a fenti piactereken — egy konkrét skin megvásárlása szinte mindig olcsóbb, mint konténereket nyitni érte.