Galil AR (Fekete Homok) Megtekintés a játékban
float 0.00 1.00

Galil AR (Fekete Homok)

Katonai minőség StatTrak -13.8% · 7 n-14.1% · 37 n

A(z) Galil AR (Fekete Homok) egy Mil-Spec minőségű Galil AR skin a CS2-ben. A(z) Glove Case ládából hullik.

Item facts

RitkaságKatonai minőségGalil AR skinek
Innen esikGlove Caseláda 2459 Ft ártól · szintesély 79.9%
Megjelent2016. nov.ezzel: Glove Case
Eladva / nap~267minden piac
LikviditásMagasmilyen gyorsan kel el
Méltányos ár3827 Ftjavasolt
164 napos sávHUF 3,863 – HUF 9,593legalacsonyabb kért ár, min–max
Steam-különbözet578 Ft5% · kért ár vs vételi megbízás

Galil AR (Fekete Homok) árak 22 piacon

Eladod ezt a skint? Nézd meg, mennyit kapnál →
Hivatalos
Steam Market
Nincs kifizetésBankkártya · PayPal
12 233 Ft+217%-kal több, mint Tradeit
Megtekintés
Legjobb ár
Azonnali eladás5 ajánlatKYC
3863 Ft−68% a Steamhez képest
Ajánlat megtekintése
#2
Piactér1 ajánlatKYC
3970 Ft+107,47 Ft
Ajánlat megtekintése
#3
Piactér97 ajánlatKYC
3995 Ft+132,76 Ft
Ajánlat megtekintése
#4
Kínai piac111 ajánlatKYC
4008 Ft+145,72 Ft
Ajánlat megtekintése
#5
Azonnali eladás42 ajánlat
4062 Ft+199,13 Ft
Ajánlat megtekintése
#6
Azonnali eladás96 ajánlat
4065 Ft+202,30 Ft
Ajánlat megtekintése
#7
Azonnali eladás96 ajánlatKYC
4068 Ft+205,46 Ft
Ajánlat megtekintése
#8
Azonnali eladás30 ajánlat
4090 Ft+227,58 Ft
Ajánlat megtekintése

Minden ár a teljes fizetendő összeg, a vevői díjakkal együtt. A pont mutatja, mennyire illik a piac a régiódhoz. Hogyan árazunk → · USD–HUF árfolyam (2026. szept. 23.)

Árelőzmények 12,22 USD -35% · 164d

Lowest ask · 60 snapshots since 2026. ápr. 12. · dashed = a gap over a week

Black Sand más fegyvereken

4 fegyver viseli ezt a festést

Cheapest way into the family: MP9 (Fekete Homok) at 21 Ft · G3SG1 (Fekete Homok) tops it at 171 Ft.

Ugyanaz a gyűjtemény (The Glove Collection): Ünneprontó · Sárkánytűz · Cyrex · Mecha Iparművek · Visszapillantás · Cirrusz · Mind a(z) 17 tárgy →

Galil AR (Fekete Homok): dizájn, kopás és piac

Trade-up position

This + 9 more Katonai minőség from The Glove Collection craft into one of:

Trade-up kalkulátor →
Market read

26 piacon a(z) FN alsó ára -35%-ot mozdult 164 nap alatt: 5942 Ft → 3863 Ft.

A legolcsóbb platform vs Steam most: 2 645 640 Ft különbség (68%).

Források: Valve tárgyadatok · 26 piacos ár-pillanatképünk.
Mennyibe kerül a(z) Galil AR (Fekete Homok)?

A(z) Galil AR (Fekete Homok) 85 Ft-tól indul az összehasonlításunk 26 piacterén, vevői díjakkal együtt. Jelenlegi kopásonkénti alsó árak: FN 3863 Ft · MW 1192 Ft · FT 276 Ft · WW 126 Ft · BS 101 Ft. A Steam 12 233 Ft árat kér ugyanazért a hirdetésért.

Hol adhatom el vagy válthatom pénzre a(z) Galil AR (Fekete Homok) tárgyat?

A legjobb nettó kifizetés most 3655 Ft a(z) CSFloat platformon az eladói díj után — az Eladás fül minden platformot rangsorol. A Steam 11 654 Ft-et fizet a tárcádba, de a Steam-pénz nem vehető fel valódi pénzként.

Létezik a(z) Galil AR (Fekete Homok) StatTrak vagy Souvenir változatban?

Igen — ez a skin StatTrak (1217 Ft ártól) formában is cserél gazdát. Válts a fenti Minőség gombokkal; az oldal minden száma újraszámolódik a kiválasztott változatra.

Hogyan szerzem meg: Galil AR (Fekete Homok)?

A(z) Glove Case ládából hullik (maga a konténer 2459 Ft ártól cserél gazdát), vagy megveheted közvetlenül 85 Ft ártól a fenti piactereken — egy konkrét skin megvásárlása szinte mindig olcsóbb, mint konténereket nyitni érte.