
FAMAS (Survivor Z)
A(z) FAMAS (Survivor Z) egy Mil-Spec minőségű FAMAS skin a CS2-ben. A(z) Shadow Case ládából hullik.
Item facts
FAMAS (Survivor Z) árak 25 piacon
Eladod ezt a skint? Nézd meg, mennyit kapnál →Egy piac sem felel meg ennek a szűrőnek.
Minden ár a teljes fizetendő összeg, a vevői díjakkal együtt. A pont mutatja, mennyire illik a piac a régiódhoz. Hogyan árazunk → · USD–HUF árfolyam (2026. szept. 23.)
Egy piac sem felel meg ennek a szűrőnek.
A jobb oldali szám a nettó kifizetésed a platform eladói díja után. Hol adj el: minden platform összevetve → · Így számoljuk a nettó kifizetéseket → · Átverésvédelem →
Lowest ask · 60 snapshots since 2026. ápr. 12. · dashed = a gap over a week
Ugyanaz a gyűjtemény (The Shadow Collection): Ölés Megerősítve · Aranytekercs · Elülső Homály · Jéghideg · Nagy Vas · Duplázó Sárkányok · Mind a(z) 16 tárgy →
Továbbiak innen: FAMAS skinek
Összes →FAMAS (Survivor Z): dizájn, kopás és piac
This + 9 more Katonai minőség from The Shadow Collection craft into one of:
Trade-up kalkulátor →28 piacon a(z) FN alsó ára -16.4%-ot mozdult 164 nap alatt: 1543 Ft → 1290 Ft.
A legolcsóbb platform vs Steam most: 582 480 Ft különbség (59%).
Mennyibe kerül a(z) FAMAS (Survivor Z)?
A(z) FAMAS (Survivor Z) 85 Ft-tól indul az összehasonlításunk 28 piacterén, vevői díjakkal együtt. Jelenlegi kopásonkénti alsó árak: FN 1290 Ft · MW 167 Ft · FT 85 Ft · WW 98 Ft · BS 98 Ft. A Steam 3132 Ft árat kér ugyanazért a hirdetésért.
Hol adhatom el vagy válthatom pénzre a(z) FAMAS (Survivor Z) tárgyat?
A legjobb nettó kifizetés most 1397 Ft a(z) DMarket platformon az eladói díj után — az Eladás fül minden platformot rangsorol. A Steam 4615 Ft-et fizet a tárcádba, de a Steam-pénz nem vehető fel valódi pénzként.
Létezik a(z) FAMAS (Survivor Z) StatTrak vagy Souvenir változatban?
Igen — ez a skin StatTrak (708 Ft ártól) formában is cserél gazdát. Válts a fenti Minőség gombokkal; az oldal minden száma újraszámolódik a kiválasztott változatra.
Hogyan szerzem meg: FAMAS (Survivor Z)?
A(z) Shadow Case ládából hullik (maga a konténer 379 Ft ártól cserél gazdát), vagy megveheted közvetlenül 85 Ft ártól a fenti piactereken — egy konkrét skin megvásárlása szinte mindig olcsóbb, mint konténereket nyitni érte.
Shadow Case


