XM1014 (Säädöskokoelma) Tarkastele pelissä
float 0.00 0.65

XM1014 (Säädöskokoelma)

Kuluttajaluokka Souvenir -14.9% · 7 pv-31% · 37 pv

XM1014 (Säädöskokoelma) on Consumer-luokan XM1014-skini CS2:ssa. Se kuuluu kokoelmaan Control Collection.

Item facts

HarvinaisuusKuluttajaluokkaXM1014-skinit
Myyty / pv~50kaikki markkinat
LikviditeettiKeskitasomyyntinopeus
Reilu hinta1,06 €ehdotettu
164 pv haarukka€1.03 – €2.04alin pyyntihinta, min–max
Steam-erotus0,175 €8 % · pyyntihinta vs ostotarjous

XM1014 (Säädöskokoelma)-hinnat 22 markkinalla

Myytkö tämän skinin? Katso, mitä saisit →
Virallinen
Steam Market
Ei rahaksi nostoaPankkikortti · PayPal
2,24 €+118% enemmän kuin CS.MONEY
Näytä
Paras hinta
Kauppapaikka38 tarjoustaKYC
1,03 €−54% vs Steam
Näytä tarjous
#2
Kiinan markkina180 tarjoustaKYC
1,06 €+0,03 €
Näytä tarjous
#3
Kiinan markkina170 tarjoustaKYC
1,07 €+0,04 €
Näytä tarjous
#4
Pikamyynti3 tarjoustaKYC
1,09 €+0,06 €
Näytä tarjous
#5
Kiinan markkina148 tarjoustaKYC
1,10 €+0,07 €
Näytä tarjous
#6
Pikamyynti103 tarjousta
1,12 €+0,09 €
Näytä tarjous
#7
Kauppapaikka146 tarjoustaKYC
1,12 €+0,09 €
Näytä tarjous
#8
Pikamyynti141 tarjousta
1,13 €+0,10 €
Näytä tarjous

Jokainen hinta on kokonaissumma jonka maksat, ostajan maksut mukaan lukien. Piste näyttää kuinka hyvin paikka sopii alueellesi. Miten hinnoittelemme → · USD–EUR-kurssi 23.9.2026

Hintahistoria 1,18 $ -25% · 164d

Lowest ask · 60 snapshots since 12.4.2026 · dashed = a gap over a week

Sama kokoelma (The Control Collection): Sininen fosfori · Häivytys · Pronssi · Kohdennettu · Mustikat ja mansikat · Uhka havaittu · Kaikki 19 esinettä →

XM1014 (Säädöskokoelma): design, kuluma ja markkinat

Market read

24 markkinalla FN-pohja liikkui -25.4 % 164 päivässä: 1,38 € → 1,03 €.

Halvin alusta vs Steam juuri nyt: 1,06 € eroa (54 %).

Lähteet: Valven esinedata · hintatilannekuvamme 24 markkinalta.
Paljonko XM1014 (Säädöskokoelma) maksaa?

XM1014 (Säädöskokoelma) alkaa hinnasta 0,856 € vertailumme 24 markkinapaikalla, ostajan kulut mukana. Nykyiset kulumapohjat: FN 1,03 € · MW 0,926 € · FT 0,891 € · WW 0,899 € · BS 0,856 €. Steam pyytää samasta ilmoituksesta 2,24 €.

Missä voin myydä tai kotiuttaa XM1014 (Säädöskokoelma)?

Paras nettomaksu juuri nyt on 0,839 € palvelussa CSFloat myyntikulun jälkeen — Myynti-välilehti järjestää jokaisen alustan. Steam maksaa 2,07 € lompakkoosi, mutta Steam-rahoja ei voi nostaa oikeana rahana.

Onko XM1014 (Säädöskokoelma) olemassa StatTrak- tai Souvenir-versiona?

Kyllä — tämä skini vaihtaa omistajaa myös muodossa Souvenir (alkaen 111,28 €). Vaihda Laatu-napeilla yllä; jokainen sivun luku lasketaan uudelleen valitulle variantille.