
Musiikkipakkaus (Sarah Schachner, KOLIBRI)
Item facts
Musiikkipakkaus (Sarah Schachner, KOLIBRI)-hinnat 21 markkinalla
Myytkö tämän skinin? Katso, mitä saisit →Yksikään markkina ei vastaa tätä suodatinta.
Jokainen hinta on kokonaissumma jonka maksat, ostajan maksut mukaan lukien. Piste näyttää kuinka hyvin paikka sopii alueellesi. Miten hinnoittelemme → · USD–EUR-kurssi 23.9.2026
Yksikään markkina ei vastaa tätä suodatinta.
Oikealla oleva luku on nettosummasi alustan myyntikulun jälkeen. Missä myydä: kaikki alustat vertailtuna → · Näin laskemme nettomaksut → · Huijaussuoja →
Lowest ask · 60 snapshots since 12.4.2026 · dashed = a gap over a week
Lisää: CS2-musiikkipaketit
Kaikki →Musiikkipakkaus (Sarah Schachner, KOLIBRI): design and market
22 markkinalla pohjahinta liikkui -13.5 % 164 päivässä: 5,03 € → 4,35 €.
Halvin alusta vs Steam juuri nyt: 2,24 € eroa (37 %).
Paljonko Musiikkipakkaus (Sarah Schachner, KOLIBRI) maksaa?
Musiikkipakkaus (Sarah Schachner, KOLIBRI) alkaa hinnasta 4,35 € vertailumme 22 markkinapaikalla, ostajan kulut mukana. Steam pyytää samasta ilmoituksesta 6,95 €.
Missä voin myydä tai kotiuttaa Musiikkipakkaus (Sarah Schachner, KOLIBRI)?
Paras nettomaksu juuri nyt on 4,36 € palvelussa DMarket myyntikulun jälkeen — Myynti-välilehti järjestää jokaisen alustan. Steam maksaa 6,46 € lompakkoosi, mutta Steam-rahoja ei voi nostaa oikeana rahana.
Onko Musiikkipakkaus (Sarah Schachner, KOLIBRI) olemassa StatTrak- tai Souvenir-versiona?
Kyllä — tämä skini vaihtaa omistajaa myös muodossa StatTrak (alkaen 6,29 €). Vaihda Laatu-napeilla yllä; jokainen sivun luku lasketaan uudelleen valitulle variantille.



