Glock-18 (Hiekkadyyni) Tarkastele pelissä
float 0.06 0.80

Glock-18 (Hiekkadyyni)

Teollisuusluokka Souvenir -0.9% · 7 pv+13.8% · 37 pv

Glock-18 (Hiekkadyyni) on Industrial-luokan Glock-18-skini CS2:ssa. Se kuuluu kokoelmaan Alpha Collection.

Item facts

HarvinaisuusTeollisuusluokkaGlock-18-skinit
Myyty / pv~55kaikki markkinat
LikviditeettiKeskitasomyyntinopeus
Reilu hinta210,99 €ehdotettu
164 pv haarukka€166 – €270alin pyyntihinta, min–max
Steam-erotus94,96 €30 % · pyyntihinta vs ostotarjous

Glock-18 (Hiekkadyyni)-hinnat 16 markkinalla

Myytkö tämän skinin? Katso, mitä saisit →
Virallinen
Steam Market
Ei rahaksi nostoaPankkikortti · PayPal
738,60 €+249% enemmän kuin CSFloat
Näytä
Paras hinta
P2P14 tarjousta
211,71 €−71% vs Steam
Näytä tarjous
#2
Kiinan markkina2 tarjoustaKYC
241,09 €+29,38 €
Näytä tarjous
#3
Kauppapaikka2 tarjoustaKYC
243,33 €+31,62 €
Näytä tarjous
#4
P2P3 tarjousta
244,77 €+33,07 €
Näytä tarjous
#5
Kiinan markkina4 tarjoustaKYC
244,93 €+33,22 €
Näytä tarjous
#6
Pikamyynti3 tarjousta
247,02 €+35,31 €
Näytä tarjous
#7
Pikamyynti3 tarjousta
247,17 €+35,46 €
Näytä tarjous
#8
Pikamyynti3 tarjoustaKYC
247,41 €+35,71 €
Näytä tarjous

Jokainen hinta on kokonaissumma jonka maksat, ostajan maksut mukaan lukien. Piste näyttää kuinka hyvin paikka sopii alueellesi. Miten hinnoittelemme → · USD–EUR-kurssi 23.9.2026

Hintahistoria 242,45 $ -16% · 164d

Lowest ask · 60 snapshots since 12.4.2026 · dashed = a gap over a week

Sand Dune muissa aseissa

5 asetta kantaa tätä viimeistelyä

Cheapest way into the family: P250 (Hiekkadyyni) at 0,0061 € · Glock-18 (Hiekkadyyni) tops it at 6,26 €.

Glock-18 (Hiekkadyyni): design, kuluma ja markkinat

Trade-up position

This + 9 more Teollisuusluokka from The Alpha Collection craft into one of:

Trade-up-laskuri →
Market read

24 markkinalla FN-pohja liikkui -16.4 % 164 päivässä: 253,34 € → 211,71 €.

Halvin alusta vs Steam juuri nyt: 460,09 € eroa (71 %).

Lähteet: Valven esinedata · hintatilannekuvamme 24 markkinalta.
Paljonko Glock-18 (Hiekkadyyni) maksaa?

Glock-18 (Hiekkadyyni) alkaa hinnasta 6,26 € vertailumme 24 markkinapaikalla, ostajan kulut mukana. Nykyiset kulumapohjat: FN 211,71 € · MW 28,05 € · FT 6,77 € · WW 6,53 € · BS 6,26 €. Steam pyytää samasta ilmoituksesta 738,60 €.

Missä voin myydä tai kotiuttaa Glock-18 (Hiekkadyyni)?

Paras nettomaksu juuri nyt on 150,36 € palvelussa WhiteMarket myyntikulun jälkeen — Myynti-välilehti järjestää jokaisen alustan. Steam maksaa 219,38 € lompakkoosi, mutta Steam-rahoja ei voi nostaa oikeana rahana.

Onko Glock-18 (Hiekkadyyni) olemassa StatTrak- tai Souvenir-versiona?

Kyllä — tämä skini vaihtaa omistajaa myös muodossa Souvenir (alkaen 1 517,99 €). Vaihda Laatu-napeilla yllä; jokainen sivun luku lasketaan uudelleen valitulle variantille.