

Five-SeveN (Hyperpeto)
Five-SeveN (Hyperpeto) on Covert-luokan Five-SeveN-skini CS2:ssa. Se putoaa kotelosta Operation Hydra Case.
Item facts
Five-SeveN (Hyperpeto)-hinnat 21 markkinalla
Myytkö tämän skinin? Katso, mitä saisit →Yksikään markkina ei vastaa tätä suodatinta.
Jokainen hinta on kokonaissumma jonka maksat, ostajan maksut mukaan lukien. Piste näyttää kuinka hyvin paikka sopii alueellesi. Miten hinnoittelemme → · USD–EUR-kurssi 23.9.2026
Yksikään markkina ei vastaa tätä suodatinta.
Oikealla oleva luku on nettosummasi alustan myyntikulun jälkeen. Missä myydä: kaikki alustat vertailtuna → · Näin laskemme nettomaksut → · Huijaussuoja →
Lowest ask · 60 snapshots since 12.4.2026 · dashed = a gap over a week
Hyper Beast muissa aseissa
4 asetta kantaa tätä viimeistelyä



Cheapest way into the family: Nova (Hyperpeto) at 8,35 € · Five-SeveN (Hyperpeto) tops it at 119,25 €.
Sama kokoelma (The Operation Hydra Collection): Oni Taiji · Orbit Mk01 · Manalan tuli · Sokerihumala · Pohjapiirros · Käskynjako · Kaikki 17 esinettä →
Lisää: Five-SeveN-skinit
Kaikki →



Five-SeveN (Hyperpeto): design, kuluma ja markkinat
Comes out of contracts: 10x Salainen from The Operation Hydra Collection can craft into this skin.
The Operation Hydra Collection: top of its contract ladder, so it cannot be traded up any further.
Trade-up-laskuri →26 markkinalla FN-pohja liikkui -31.2 % 164 päivässä: 492,79 € → 338,91 €.
Halvin alusta vs Steam juuri nyt: 356,95 € eroa (55 %).
Paljonko Five-SeveN (Hyperpeto) maksaa?
Five-SeveN (Hyperpeto) alkaa hinnasta 119,25 € vertailumme 26 markkinapaikalla, ostajan kulut mukana. Nykyiset kulumapohjat: FN 338,91 € · MW 276,12 € · FT 212,26 € · WW 221,31 € · BS 202,20 €. Steam pyytää samasta ilmoituksesta 747,68 €.
Missä voin myydä tai kotiuttaa Five-SeveN (Hyperpeto)?
Paras nettomaksu juuri nyt on 322,56 € palvelussa DMarket myyntikulun jälkeen — Myynti-välilehti järjestää jokaisen alustan. Steam maksaa 537,05 € lompakkoosi, mutta Steam-rahoja ei voi nostaa oikeana rahana.
Onko Five-SeveN (Hyperpeto) olemassa StatTrak- tai Souvenir-versiona?
Kyllä — tämä skini vaihtaa omistajaa myös muodossa StatTrak (alkaen 681,24 €). Vaihda Laatu-napeilla yllä; jokainen sivun luku lasketaan uudelleen valitulle variantille.
Miten saan Five-SeveN (Hyperpeto)?
Se putoaa kotelosta Operation Hydra Case (itse säiliö vaihtaa omistajaa alkaen 18,26 €), tai voit ostaa sen suoraan alkaen 119,25 € yllä olevilta markkinapaikoilta — tietyn skinin ostaminen on lähes aina halvempaa kuin säiliöiden avaaminen sen takia.
Operation Hydra Case