
Διακριτικό (Ninjas in Pyjamas Χρυσό Στοκχόλμη 2021)
Item facts
Τιμές Διακριτικό (Ninjas in Pyjamas Χρυσό Στοκχόλμη 2021) σε 18 αγορές
Πουλάτε αυτό το skin; Δείτε τι θα παίρνατε →Καμία αγορά δεν ταιριάζει με αυτό το φίλτρο.
Κάθε τιμή είναι το συνολικό ποσό που πληρώνετε, συμπεριλαμβανομένων των χρεώσεων αγοραστή. Η κουκκίδα δείχνει πόσο καλά ταιριάζει η αγορά στην περιοχή σας. Πώς τιμολογούμε → · Ισοτιμία USD σε EUR της 23 Σεπ 2026
Καμία αγορά δεν ταιριάζει με αυτό το φίλτρο.
Ο αριθμός δεξιά είναι η καθαρή σας πληρωμή μετά την προμήθεια πωλητή της πλατφόρμας. Πού να πουλήσετε: όλες οι πλατφόρμες σε σύγκριση → · Πώς υπολογίζουμε τις καθαρές πληρωμές → · Προστασία από απάτες →
Lowest ask · 60 snapshots since 12 Απρ 2026 · dashed = a gap over a week
Περισσότερα από Patches CS2
Όλα →Διακριτικό (Ninjas in Pyjamas Χρυσό Στοκχόλμη 2021): design and market
Σε 18 αγορές η κατώτατη τιμή κινήθηκε -36% σε 164 ημέρες: 10,66 € → 6,82 €.
Πόσο κοστίζει το Διακριτικό (Ninjas in Pyjamas Χρυσό Στοκχόλμη 2021);
Το Διακριτικό (Ninjas in Pyjamas Χρυσό Στοκχόλμη 2021) ξεκινά από 6,82 € σε 18 αγορές της σύγκρισής μας, με προμήθειες αγοραστή.
Πού μπορώ να πουλήσω ή να ρευστοποιήσω το Διακριτικό (Ninjas in Pyjamas Χρυσό Στοκχόλμη 2021);
Η καλύτερη καθαρή πληρωμή τώρα είναι 6,39 € στο DMarket μετά την προμήθεια πωλητή — η καρτέλα Πώληση κατατάσσει κάθε πλατφόρμα κατά το ποσό που πραγματικά κρατάτε.



