XM1014 (Copperflage) Inspektera i spelet
float 0.00 0.60

XM1014 (Copperflage)

Militärklass -2.9% · 7 d-12.7% · 37 d

XM1014 (Copperflage) är ett XM1014-skin av Mil-Spec-klass i CS2. Den tillhör Boreal Collection.

Item facts

SällsynthetMilitärklassXM1014-skins
Sålda / dag~371alla marknader
LikviditetHöghur snabbt det säljs
Rättvist pris3,02 krföreslaget
164d-spannSEK 2.97 – SEK 11lägsta utropspris, min–max
Steam-spread0,098 kr1 % · utropspris vs köporder

XM1014 (Copperflage)-priser på 21 marknader

Säljer du det här skinet? Se vad du skulle få →
Officiell
Steam Market
Inget uttagBankkort · PayPal
5,60 kr+89% mer än BUFF163
Visa
Bästa pris
Kinamarknad459 erbjudandenKYC
2,97 kr−47% mot Steam
Visa erbjudande
#2
Kinamarknad251 erbjudandenKYC
2,98 kr+0,01 kr
Visa erbjudande
#3
Marknadsplats35 erbjudandenKYC
3,05 kr+0,08 kr
Visa erbjudande
#4
Marknadsplats169 erbjudandenKYC
3,05 kr+0,08 kr
Visa erbjudande
#5
Direktförsäljning108 erbjudanden
3,05 kr+0,08 kr
Visa erbjudande
#6
Direktförsäljning8 erbjudanden
3,14 kr+0,17 kr
Visa erbjudande
#7
Direktförsäljning50 erbjudanden
3,15 kr+0,18 kr
Visa erbjudande
#8
Direktförsäljning108 erbjudandenKYC
3,15 kr+0,18 kr
Visa erbjudande

Varje pris är totalsumman du betalar, köparavgifter inkluderade. Pricken visar hur väl marknaden passar din region. Hur vi prissätter → · USD till SEK-kurs från 23 sep. 2026

Prishistorik 0,302 US$ -74% · 164d

Lowest ask · 60 snapshots since 12 apr. 2026 · dashed = a gap over a week

XM1014 (Copperflage): design, slitage och marknad

Trade-up position

Comes out of contracts: 10x Industriklass from The Boreal Collection can craft into this skin.

This + 9 more Militärklass from The Boreal Collection craft into one of:

Trade-up-kalkylator →
Market read

Över 24 marknader rörde sig FN-golvet -73.7 % på 164 dagar: 11,31 kr → 2,97 kr.

Billigaste plattformen vs Steam just nu: 25,90 kr skillnad (47 %).

Källor: Valves föremålsdata · vår prisbild över 24 marknader.
Hur mycket kostar XM1014 (Copperflage)?

XM1014 (Copperflage) börjar på 0,541 kr över 24 marknadsplatser i vår jämförelse, köparavgifter inräknade. Aktuella lägstanivåer per slitage: FN 2,97 kr · MW 1,25 kr · FT 0,560 kr · WW 0,590 kr · BS 0,541 kr. Steam begär 5,60 kr för samma annons.

Var kan jag sälja eller växla ut XM1014 (Copperflage)?

Bästa nettot just nu är 3,18 kr på WhiteMarket efter dess säljaravgift — fliken Sälj rankar varje plattform. Steam betalar 8,45 kr till din plånbok, men Steam-pengar kan inte tas ut som riktiga pengar.