MP7 (Groundwater) Inspektera i spelet
float 0.06 0.80

MP7 (Groundwater)

Konsumentklass Souvenir -4.8% · 7 d+2.9% · 37 d

MP7 (Groundwater) är ett MP7-skin av Consumer-klass i CS2. Den tillhör Alpha Collection.

Item facts

SällsynthetKonsumentklassMP7-skins
Sålda / dag~22alla marknader
LikviditetLåghur snabbt det säljs
Rättvist pris352,48 krföreslaget
164d-spannSEK 397 – SEK 987lägsta utropspris, min–max
Steam-spread214,21 kr25 % · utropspris vs köporder

MP7 (Groundwater)-priser på 16 marknader

Säljer du det här skinet? Se vad du skulle få →
Officiell
Steam Market
Inget uttagBankkort · PayPal
870,02 kr+77% mer än CSFloat
Visa
Bästa pris
P2P9 erbjudanden
491,34 kr−44% mot Steam
Visa erbjudande
#2
Marknadsplats8 erbjudandenKYC
630,05 kr+138,71 kr
Visa erbjudande
#3
P2P9 erbjudanden
633,94 kr+142,60 kr
Visa erbjudande
#4
Kinamarknad12 erbjudandenKYC
635,43 kr+144,09 kr
Visa erbjudande
#5
Direktförsäljning14 erbjudanden
639,69 kr+148,35 kr
Visa erbjudande
#6
Direktförsäljning8 erbjudanden
640,08 kr+148,74 kr
Visa erbjudande
#7
Direktförsäljning8 erbjudandenKYC
640,67 kr+149,33 kr
Visa erbjudande
#8
P2P9 erbjudandenKYC
652,57 kr+161,22 kr
Visa erbjudande

Varje pris är totalsumman du betalar, köparavgifter inkluderade. Pricken visar hur väl marknaden passar din region. Hur vi prissätter → · USD till SEK-kurs från 23 sep. 2026

Prishistorik 49,98 US$ -39% · 164d

Lowest ask · 60 snapshots since 12 apr. 2026 · dashed = a gap over a week

Groundwater på andra vapen

3 vapen bär den här finishen

Cheapest way into the family: Tec-9 (Groundwater) at 0,118 kr · Glock-18 (Groundwater) tops it at 109,42 kr.

Samma samling (The Alpha Collection): Emerald · Anodized Gunmetal · Facets · Spitfire · Sand Dune · Jungle · Alla 16 föremål →

MP7 (Groundwater): design, slitage och marknad

Market read

Över 22 marknader rörde sig FN-golvet -39 % på 164 dagar: 805,44 kr → 491,34 kr.

Billigaste plattformen vs Steam just nu: 3 722,73 kr skillnad (44 %).

Källor: Valves föremålsdata · vår prisbild över 22 marknader.
Hur mycket kostar MP7 (Groundwater)?

MP7 (Groundwater) börjar på 27,72 kr över 22 marknadsplatser i vår jämförelse, köparavgifter inräknade. Aktuella lägstanivåer per slitage: FN 491,34 kr · MW 81,99 kr · FT 29,20 kr · WW 27,72 kr · BS 27,72 kr. Steam begär 870,02 kr för samma annons.

Var kan jag sälja eller växla ut MP7 (Groundwater)?

Bästa nettot just nu är 314,94 kr på DMarket efter dess säljaravgift — fliken Sälj rankar varje plattform. Steam betalar 655,81 kr till din plånbok, men Steam-pengar kan inte tas ut som riktiga pengar.

Finns MP7 (Groundwater) i StatTrak eller Souvenir?

Ja — det här skinet handlas också som Souvenir (från 1 601,24 kr). Byt med kvalitetsknapparna ovan; varje siffra på sidan räknas om för vald variant.