CZ75-Auto (Poison Dart) Inspektera i spelet
float 0.00 0.70

CZ75-Auto (Poison Dart)

Militärklass StatTrak Souvenir +3.8% · 7 d-16.2% · 37 d

CZ75-Auto (Poison Dart) är ett CZ75-Auto-skin av Mil-Spec-klass i CS2. Den tillhör Huntsman Collection.

Item facts

SällsynthetMilitärklassCZ75-Auto-skins
Sålda / dag~52alla marknader
LikviditetMedelhur snabbt det säljs
Rättvist pris100,27 krföreslaget
164d-spannSEK 88 – SEK 155lägsta utropspris, min–max
Steam-spread57,61 kr25 % · utropspris vs köporder

CZ75-Auto (Poison Dart)-priser på 17 marknader

Säljer du det här skinet? Se vad du skulle få →
Officiell
Steam Market
Inget uttagBankkort · PayPal
231,71 kr+150% mer än CS.MONEY
Visa
Bästa pris
Marknadsplats14 erbjudandenKYC
92,51 kr−60% mot Steam
Visa erbjudande
#2
P2P25 erbjudanden
107,84 kr+15,34 kr
Visa erbjudande
#3
Kinamarknad21 erbjudandenKYC
107,95 kr+15,44 kr
Visa erbjudande
#4
Direktförsäljning11 erbjudanden
109,42 kr+16,91 kr
Visa erbjudande
#5
Kinamarknad38 erbjudandenKYC
110,13 kr+17,63 kr
Visa erbjudande
#6
Marknadsplats16 erbjudandenKYC
111,28 kr+18,78 kr
Visa erbjudande
#7
Direktförsäljning16 erbjudanden
112,46 kr+19,96 kr
Visa erbjudande
#8
Direktförsäljning16 erbjudandenKYC
112,56 kr+20,05 kr
Visa erbjudande

Varje pris är totalsumman du betalar, köparavgifter inkluderade. Pricken visar hur väl marknaden passar din region. Hur vi prissätter → · USD till SEK-kurs från 23 sep. 2026

Prishistorik 9,41 US$ -38% · 164d

Lowest ask · 60 snapshots since 12 apr. 2026 · dashed = a gap over a week

Samma samling (The Huntsman Collection): Vulcan · Atomic Alloy · Orion · Desert-Strike · Isaac · Caiman · Alla 20 föremål →

CZ75-Auto (Poison Dart): design, slitage och marknad

Trade-up position

This + 9 more Militärklass from The Huntsman Collection craft into one of:

Trade-up-kalkylator →
Market read

Över 22 marknader rörde sig FN-golvet -37.6 % på 164 dagar: 148,15 kr → 92,51 kr.

Billigaste plattformen vs Steam just nu: 1 368,48 kr skillnad (60 %).

Källor: Valves föremålsdata · vår prisbild över 22 marknader.
Hur mycket kostar CZ75-Auto (Poison Dart)?

CZ75-Auto (Poison Dart) börjar på 19,76 kr över 22 marknadsplatser i vår jämförelse, köparavgifter inräknade. Aktuella lägstanivåer per slitage: FN 92,51 kr · MW 29,98 kr · FT 19,76 kr · WW 392,84 kr · BS 61,34 kr. Steam begär 231,71 kr för samma annons.

Var kan jag sälja eller växla ut CZ75-Auto (Poison Dart)?

Bästa nettot just nu är 55,11 kr på DMarket efter dess säljaravgift — fliken Sälj rankar varje plattform. Steam betalar 174,10 kr till din plånbok, men Steam-pengar kan inte tas ut som riktiga pengar.

Finns CZ75-Auto (Poison Dart) i StatTrak eller Souvenir?

Ja — det här skinet handlas också som StatTrak (från 233,48 kr), Souvenir. Byt med kvalitetsknapparna ovan; varje siffra på sidan räknas om för vald variant.