AUG (Commando Company) Inspektera i spelet
float 0.00 0.65

AUG (Commando Company)

Konsumentklass Souvenir -10% · 7 d-10% · 37 d

AUG (Commando Company) är ett AUG-skin av Consumer-klass i CS2. Den tillhör Boreal Collection.

Item facts

SällsynthetKonsumentklassAUG-skins
Sålda / dag~2.1Kalla marknader
LikviditetHöghur snabbt det säljs
Rättvist pris0,197 krföreslaget
164d-spannSEK 0.20 – SEK 0.49lägsta utropspris, min–max
Steam-spread0,098 kr14 % · utropspris vs köporder

AUG (Commando Company)-priser på 16 marknader

Säljer du det här skinet? Se vad du skulle få →
Officiell
Steam Market
Inget uttagBankkort · PayPal
0,492 kr+150% mer än CS.TRADE
Visa
Bästa pris
Direktförsäljning1 erbjudanden
0,197 kr−60% mot Steam
Visa erbjudande
#2
Marknadsplats1691 erbjudandenKYC
0,197 kr
Visa erbjudande
#3
P2P260 erbjudandenKYC
0,197 kr
Visa erbjudande
#4
Kinamarknad1127 erbjudandenKYC
0,216 kr+0,02 kr
Visa erbjudande
#5
P2P278 erbjudanden
0,295 kr+0,10 kr
Visa erbjudande
#6
Marknadsplats117 erbjudandenKYC
0,295 kr+0,10 kr
Visa erbjudande
#7
Marknadsplats9 erbjudandenKYC
0,295 kr+0,10 kr
Visa erbjudande
#8
Byte / swap3 erbjudanden
0,315 kr+0,12 kr
Visa erbjudande

Varje pris är totalsumman du betalar, köparavgifter inkluderade. Pricken visar hur väl marknaden passar din region. Hur vi prissätter → · USD till SEK-kurs från 23 sep. 2026

Prishistorik 0,020 US$ -60% · 164d

Lowest ask · 60 snapshots since 12 apr. 2026 · dashed = a gap over a week

AUG (Commando Company): design, slitage och marknad

Market read

Över 22 marknader rörde sig FN-golvet -60 % på 164 dagar: 0,492 kr → 0,197 kr.

Billigaste plattformen vs Steam just nu: 2,90 kr skillnad (60 %).

Källor: Valves föremålsdata · vår prisbild över 22 marknader.
Hur mycket kostar AUG (Commando Company)?

AUG (Commando Company) börjar på 0,029 kr över 22 marknadsplatser i vår jämförelse, köparavgifter inräknade. Aktuella lägstanivåer per slitage: FN 0,197 kr · MW 0,039 kr · FT 0,029 kr · WW 0,029 kr · BS 0,029 kr. Steam begär 0,492 kr för samma annons.

Var kan jag sälja eller växla ut AUG (Commando Company)?

Bästa nettot just nu är 0,674 kr på DMarket efter dess säljaravgift — fliken Sälj rankar varje plattform. Steam betalar 0,590 kr till din plånbok, men Steam-pengar kan inte tas ut som riktiga pengar.

Finns AUG (Commando Company) i StatTrak eller Souvenir?

Ja — det här skinet handlas också som Souvenir (från 132,08 kr). Byt med kvalitetsknapparna ovan; varje siffra på sidan räknas om för vald variant.