USP-S (Bleeding Edge) Inspiser i spillet
float 0.00 0.60

USP-S (Bleeding Edge)

Begrenset Souvenir -11.2% · 7 d-15.1% · 37 d

USP-S (Bleeding Edge) er en Restricted-grad USP-S-skin i CS2. Den tilhører Radiant Collection.

Item facts

SjeldenhetBegrensetUSP-S-skins
Solgt / dag~1.8Kalle markeder
LikviditetHøyhvor raskt det selges
Rettferdig pris44,92 krforeslått
164d-spennNOK 40 – NOK 145laveste prisforlangende, min–maks

USP-S (Bleeding Edge)-priser på 21 markeder

Selger du dette skinet? Se hva du ville fått →
Offisiell
Steam Market
Ingen uttakBankkort · PayPal
73,53 kr+86% mer enn Skinport
Vis
Beste pris
Markedsplass14 tilbudKYC
39,55 kr−46% vs Steam
Se tilbud
#2
Kina-marked545 tilbudKYC
43,54 kr+3,99 kr
Se tilbud
#3
Direktesalg53 tilbudKYC
43,98 kr+4,44 kr
Se tilbud
#4
Kina-marked347 tilbudKYC
45,09 kr+5,54 kr
Se tilbud
#5
Markedsplass304 tilbudKYC
45,59 kr+6,04 kr
Se tilbud
#6
P2P472 tilbudKYC
46,53 kr+6,98 kr
Se tilbud
#7
P2P267 tilbud
46,63 kr+7,08 kr
Se tilbud
#8
Direktesalg64 tilbud
46,81 kr+7,27 kr
Se tilbud

Hver pris er totalen du betaler, kjøpergebyrer inkludert. Prikken viser hvor godt stedet passer din region. Slik priser vi → · USD til NOK-kurs fra 23. sep. 2026

Prishistorikk 4,19 USD -73% · 164d

Lowest ask · 60 snapshots since 12. apr. 2026 · dashed = a gap over a week

Samme samling (The Radiant Collection): Nouveau Rouge · Mulberry · Glitched Paint · Grey Ghost · Coral Bloom · Multi-Terrain · Alle 28 items →

USP-S (Bleeding Edge): design, slitasje og marked

Trade-up position

Comes out of contracts: 10x Mil-spek from The Radiant Collection can craft into this skin.

This + 9 more Begrenset from The Radiant Collection craft into one of:

Trade-up-kalkulator →
Market read

På tvers av 23 markeder beveget FN-bunnen seg -72.7 % på 164 dager: 145,03 kr → 39,55 kr.

Billigste plattform vs Steam akkurat nå: 320,71 kr forskjell (46 %).

Kilder: Valve-itemdata · vårt prisbilde over 23 markeder.
Hvor mye koster USP-S (Bleeding Edge)?

USP-S (Bleeding Edge) starter på 7,04 kr på 23 markedsplasser i sammenligningen vår, kjøpergebyrer inkludert. Gjeldende bunnpriser per slitasje: FN 39,55 kr · MW 21,80 kr · FT 8,21 kr · WW 9,34 kr · BS 7,04 kr. Steam ber om 73,53 kr for samme annonse.

Hvor kan jeg selge eller ta ut penger for USP-S (Bleeding Edge)?

Beste nettoutbetaling akkurat nå er 46,71 kr på DMarket etter selgergebyret — Selg-fanen rangerer hver plattform etter hva du faktisk beholder.

Finnes USP-S (Bleeding Edge) i StatTrak eller Souvenir?

Ja — dette skinet handles også som Souvenir (fra 750,96 kr). Bytt med kvalitetsknappene over; hvert tall på siden beregnes på nytt for valgt variant.