SG 553 (Tiger Moth) Inspiser i spillet
float 0.00 1.00

SG 553 (Tiger Moth)

Begrenset StatTrak Souvenir +3.3% · 7 d-10.7% · 37 d

SG 553 (Tiger Moth) er en Restricted-grad SG 553-skin i CS2. Den dropper fra Revolver Case.

Item facts

SjeldenhetBegrensetSG 553-skins
Slippes fraRevolver Casekiste fra 21,33 kr · nivåodds 16.0 %
Utgittnov. 2015med Revolver Case
Solgt / dag~778alle markeder
LikviditetMiddelshvor raskt det selges
Rettferdig pris42,31 krforeslått
164d-spennNOK 38 – NOK 130laveste prisforlangende, min–maks
Steam-spread4,34 kr4 % · prisforlangende vs kjøpsordre

SG 553 (Tiger Moth)-priser på 21 markeder

Selger du dette skinet? Se hva du ville fått →
Offisiell
Steam Market
Ingen uttakBankkort · PayPal
96,56 kr+140% mer enn CS.TRADE
Vis
Beste pris
Direktesalg6 tilbud
40,30 kr−58% vs Steam
Se tilbud
#2
Kina-marked123 tilbudKYC
41,63 kr+1,33 kr
Se tilbud
#3
P2P64 tilbud
42,19 kr+1,89 kr
Se tilbud
#4
Direktesalg6 tilbudKYC
42,28 kr+1,98 kr
Se tilbud
#5
Markedsplass15 tilbud
43,61 kr+3,30 kr
Se tilbud
#6
Kina-marked173 tilbudKYC
44,46 kr+4,16 kr
Se tilbud
#7
Markedsplass173 tilbud
44,64 kr+4,34 kr
Se tilbud
#8
Direktesalg18 tilbud
44,74 kr+4,44 kr
Se tilbud

Hver pris er totalen du betaler, kjøpergebyrer inkludert. Prikken viser hvor godt stedet passer din region. Slik priser vi → · USD til NOK-kurs fra 23. sep. 2026

Prishistorikk 4,27 USD -69% · 164d

Lowest ask · 60 snapshots since 12. apr. 2026 · dashed = a gap over a week

Samme samling (The Revolver Case Collection): Point Disarray · Royal Paladin · Fade · Avalanche · Power Loader · Corinthian · Alle 17 items →

SG 553 (Tiger Moth): design, slitasje og marked

Trade-up position

Comes out of contracts: 10x Mil-spek from The Revolver Case Collection can craft into this skin.

This + 9 more Begrenset from The Revolver Case Collection craft into one of:

Trade-up-kalkulator →
Market read

På tvers av 26 markeder beveget FN-bunnen seg -68.8 % på 164 dager: 129,02 kr → 40,30 kr.

Billigste plattform vs Steam akkurat nå: 530,95 kr forskjell (58 %).

Kilder: Valve-itemdata · vårt prisbilde over 26 markeder.
Hvor mye koster SG 553 (Tiger Moth)?

SG 553 (Tiger Moth) starter på 8,40 kr på 26 markedsplasser i sammenligningen vår, kjøpergebyrer inkludert. Gjeldende bunnpriser per slitasje: FN 40,30 kr · MW 18,32 kr · FT 9,72 kr · WW 8,59 kr · BS 8,40 kr. Steam ber om 96,56 kr for samme annonse.

Hvor kan jeg selge eller ta ut penger for SG 553 (Tiger Moth)?

Beste nettoutbetaling akkurat nå er 38,57 kr på DMarket etter selgergebyret — Selg-fanen rangerer hver plattform. Steam betaler 92,21 kr til lommeboken din, men Steam-penger kan ikke tas ut som ekte penger.

Finnes SG 553 (Tiger Moth) i StatTrak eller Souvenir?

Ja — dette skinet handles også som StatTrak (fra 60,50 kr), Souvenir (fra 12 522,64 kr). Bytt med kvalitetsknappene over; hvert tall på siden beregnes på nytt for valgt variant.

Hvordan får jeg SG 553 (Tiger Moth)?

Den dropper fra Revolver Case (beholderen selv handles fra 21,33 kr), eller du kan kjøpe den direkte fra 8,40 kr på markedsplassene over — å kjøpe et bestemt skin er nesten alltid billigere enn å åpne beholdere etter det.