P90 (Death by Kitty) Inspiser i spillet
float 0.08 0.32

P90 (Death by Kitty)

Hemmelig StatTrak -4.3% · 7 d-3.4% · 37 d

P90 (Death by Kitty) er en Covert-grad P90-skin i CS2. Den dropper fra eSports 2013 Case.

FN finnes ikke for dette skinet — floaten starter på 0.08, så en ren MW er så nytt som det blir

Item facts

SjeldenhetHemmeligP90-skins
Slippes fraeSports 2013 Casekiste fra 392,55 kr · nivåodds 0.64 %
Utgittjuli 2014med eSports 2013 Case
Solgt / dag~61alle markeder
LikviditetHøyhvor raskt det selges
Rettferdig pris715,14 krforeslått
164d-spennNOK 722 – NOK 1,516laveste prisforlangende, min–maks
Steam-spread300,62 kr20 % · prisforlangende vs kjøpsordre

P90 (Death by Kitty)-priser på 23 markeder

Selger du dette skinet? Se hva du ville fått →
Offisiell
Steam Market
Ingen uttakBankkort · PayPal
1 110,91 kr+52% mer enn ECOSteam
Vis
Beste pris
Kina-marked75 tilbudKYC
732,65 kr−34% vs Steam
Se tilbud
#2
Kina-marked84 tilbudKYC
744,46 kr+11,81 kr
Se tilbud
#3
Markedsplass84 tilbud
747,43 kr+14,78 kr
Se tilbud
#4
Kina-marked90 tilbudKYC
758,70 kr+26,05 kr
Se tilbud
#5
Markedsplass8 tilbud
759,04 kr+26,39 kr
Se tilbud
#6
Direktesalg1 tilbudKYC
763,20 kr+30,54 kr
Se tilbud
#7
P2P39 tilbud
765,65 kr+33,00 kr
Se tilbud
#8
P2P80 tilbudKYC
768,86 kr+36,21 kr
Se tilbud

Hver pris er totalen du betaler, kjøpergebyrer inkludert. Prikken viser hvor godt stedet passer din region. Slik priser vi → · USD til NOK-kurs fra 23. sep. 2026

Prishistorikk 76,52 USD -52% · 164d

Lowest ask · 60 snapshots since 12. apr. 2026 · dashed = a gap over a week

Samme samling (The eSports 2013 Collection): BOOM · Red Laminate · Orange DDPAT · Splash · Faded Zebra · Orange DDPAT · Alle 9 items →

P90 (Death by Kitty): design, slitasje og marked

Trade-up position

Comes out of contracts: 10x Klassifisert from The eSports 2013 Collection can craft into this skin.

The eSports 2013 Collection: top of its contract ladder, so it cannot be traded up any further.

Trade-up-kalkulator →
Market read

På tvers av 24 markeder beveget MW-bunnen seg -52.4 % på 164 dager: 1 516,39 kr → 722,23 kr.

Billigste plattform vs Steam akkurat nå: 3 570,16 kr forskjell (34 %).

Kilder: Valve-itemdata · vårt prisbilde over 24 markeder.
Hvor mye koster P90 (Death by Kitty)?

P90 (Death by Kitty) starter på 642,19 kr på 24 markedsplasser i sammenligningen vår, kjøpergebyrer inkludert. Gjeldende bunnpriser per slitasje: MW 722,23 kr · FT 642,19 kr. Steam ber om 1 110,91 kr for samme annonse.

Hvor kan jeg selge eller ta ut penger for P90 (Death by Kitty)?

Beste nettoutbetaling akkurat nå er 680,78 kr på DMarket etter selgergebyret — Selg-fanen rangerer hver plattform. Steam betaler 1 197,65 kr til lommeboken din, men Steam-penger kan ikke tas ut som ekte penger.

Finnes P90 (Death by Kitty) i StatTrak eller Souvenir?

Ja — dette skinet handles også som StatTrak (fra 2 645,84 kr). Bytt med kvalitetsknappene over; hvert tall på siden beregnes på nytt for valgt variant.

Hvordan får jeg P90 (Death by Kitty)?

Den dropper fra eSports 2013 Case (beholderen selv handles fra 392,55 kr), eller du kan kjøpe den direkte fra 642,19 kr på markedsplassene over — å kjøpe et bestemt skin er nesten alltid billigere enn å åpne beholdere etter det.