MP7 (Nemesis) Inspiser i spillet
float 0.00 0.32

MP7 (Nemesis)

Klassifisert StatTrak -1.3% · 7 d+1.3% · 37 d

MP7 (Nemesis) er en Classified-grad MP7-skin i CS2. Den dropper fra Falchion Case.

Item facts

SjeldenhetKlassifisertMP7-skins
Slippes fraFalchion Casekiste fra 11,23 kr · nivåodds 3.20 %
Utgittapr. 2015med Falchion Case
Solgt / dag~711alle markeder
LikviditetHøyhvor raskt det selges
Rettferdig pris217,37 krforeslått
164d-spennNOK 194 – NOK 367laveste prisforlangende, min–maks

MP7 (Nemesis)-priser på 24 markeder

Selger du dette skinet? Se hva du ville fått →
Offisiell
Steam Market
Ingen uttakBankkort · PayPal
361,49 kr+72% mer enn CSFloat
Vis
Beste pris
P2P78 tilbud
210,01 kr−42% vs Steam
Se tilbud
#2
Markedsplass26 tilbudKYC
210,67 kr+0,66 kr
Se tilbud
#3
Markedsplass9 tilbud
216,61 kr+6,61 kr
Se tilbud
#4
Direktesalg4 tilbudKYC
217,08 kr+7,08 kr
Se tilbud
#5
Direktesalg28 tilbud
225,49 kr+15,48 kr
Se tilbud
#6
Direktesalg90 tilbud
225,58 kr+15,57 kr
Se tilbud
#7
Direktesalg90 tilbudKYC
225,77 kr+15,76 kr
Se tilbud
#8
Kina-marked85 tilbudKYC
226,63 kr+16,62 kr
Se tilbud

Hver pris er totalen du betaler, kjøpergebyrer inkludert. Prikken viser hvor godt stedet passer din region. Slik priser vi → · USD til NOK-kurs fra 23. sep. 2026

Prishistorikk 22,25 USD -41% · 164d

Lowest ask · 60 snapshots since 12. apr. 2026 · dashed = a gap over a week

Samme samling (The Falchion Collection): Aquamarine Revenge · Evil Daimyo · Rocket Pop · Hyper Beast · Torque · Bunsen Burner · Alle 16 items →

MP7 (Nemesis): design, slitasje og marked

Trade-up position

Comes out of contracts: 10x Begrenset from The Falchion Collection can craft into this skin.

This + 9 more Klassifisert from The Falchion Collection craft into one of:

Trade-up-kalkulator →
Market read

På tvers av 27 markeder beveget FN-bunnen seg -41 % på 164 dager: 355,83 kr → 210,01 kr.

Billigste plattform vs Steam akkurat nå: 1 429,81 kr forskjell (42 %).

Kilder: Valve-itemdata · vårt prisbilde over 27 markeder.
Hvor mye koster MP7 (Nemesis)?

MP7 (Nemesis) starter på 53,14 kr på 27 markedsplasser i sammenligningen vår, kjøpergebyrer inkludert. Gjeldende bunnpriser per slitasje: FN 210,01 kr · MW 53,14 kr · FT 57,76 kr. Steam ber om 361,49 kr for samme annonse.

Hvor kan jeg selge eller ta ut penger for MP7 (Nemesis)?

Beste nettoutbetaling akkurat nå er 195,54 kr på DMarket etter selgergebyret — Selg-fanen rangerer hver plattform etter hva du faktisk beholder.

Finnes MP7 (Nemesis) i StatTrak eller Souvenir?

Ja — dette skinet handles også som StatTrak (fra 223,22 kr). Bytt med kvalitetsknappene over; hvert tall på siden beregnes på nytt for valgt variant.

Hvordan får jeg MP7 (Nemesis)?

Den dropper fra Falchion Case (beholderen selv handles fra 11,23 kr), eller du kan kjøpe den direkte fra 53,14 kr på markedsplassene over — å kjøpe et bestemt skin er nesten alltid billigere enn å åpne beholdere etter det.