MAG-7 (Irradiated Alert) Inspiser i spillet
float 0.06 0.80

MAG-7 (Irradiated Alert)

Forbrukergrad Souvenir +9.7% · 7 d-43.9% · 37 d

MAG-7 (Irradiated Alert) er en Consumer-grad MAG-7-skin i CS2. Den dropper fra ESL One Cologne 2014 Nuke Souvenir Package.

Item facts

SjeldenhetForbrukergradMAG-7-skins
Slippes fraESL One Cologne 2014 Nuke Souvenir Packagekiste fra 6 606,93 kr
Solgt / dag~28alle markeder
LikviditetMiddelshvor raskt det selges
Rettferdig pris180,67 krforeslått
164d-spennNOK 249 – NOK 373laveste prisforlangende, min–maks
Steam-spread28,60 kr8 % · prisforlangende vs kjøpsordre

MAG-7 (Irradiated Alert)-priser på 17 markeder

Selger du dette skinet? Se hva du ville fått →
Offisiell
Steam Market
Ingen uttakBankkort · PayPal
370,18 kr+24% mer enn ECOSteam
Vis
Beste pris
Kina-marked5 tilbudKYC
298,70 kr−19% vs Steam
Se tilbud
#2
Direktesalg2 tilbud
300,80 kr+2,10 kr
Se tilbud
#3
Direktesalg1 tilbud
300,90 kr+2,20 kr
Se tilbud
#4
Direktesalg1 tilbudKYC
301,18 kr+2,48 kr
Se tilbud
#5
Direktesalg1 tilbud
304,20 kr+5,50 kr
Se tilbud
#6
P2P4 tilbudKYC
304,20 kr+5,50 kr
Se tilbud
#7
P2P2 tilbudKYC
316,38 kr+17,68 kr
Se tilbud
#8
P2P1 tilbud
320,36 kr+21,66 kr
Se tilbud

Hver pris er totalen du betaler, kjøpergebyrer inkludert. Prikken viser hvor godt stedet passer din region. Slik priser vi → · USD til NOK-kurs fra 23. sep. 2026

Prishistorikk 30,50 USD -23% · 164d

Lowest ask · 60 snapshots since 12. apr. 2026 · dashed = a gap over a week

Irradiated Alert på andre våpen

3 våpen bærer denne finishen

Cheapest way into the family: MAG-7 (Irradiated Alert) at 11,89 kr · Sawed-Off (Irradiated Alert) tops it at 13,03 kr.

MAG-7 (Irradiated Alert): design, slitasje og marked

Market read

På tvers av 26 markeder beveget FN-bunnen seg -22.9 % på 164 dager: 373,23 kr → 287,87 kr.

Billigste plattform vs Steam akkurat nå: 674,64 kr forskjell (19 %).

Kilder: Valve-itemdata · vårt prisbilde over 26 markeder.
Hvor mye koster MAG-7 (Irradiated Alert)?

MAG-7 (Irradiated Alert) starter på 11,89 kr på 26 markedsplasser i sammenligningen vår, kjøpergebyrer inkludert. Gjeldende bunnpriser per slitasje: FN 287,87 kr · MW 38,13 kr · FT 22,75 kr · WW 26,43 kr · BS 24,92 kr. Steam ber om 370,18 kr for samme annonse.

Hvor kan jeg selge eller ta ut penger for MAG-7 (Irradiated Alert)?

Beste nettoutbetaling akkurat nå er 129,68 kr på DMarket etter selgergebyret — Selg-fanen rangerer hver plattform. Steam betaler 341,58 kr til lommeboken din, men Steam-penger kan ikke tas ut som ekte penger.

Finnes MAG-7 (Irradiated Alert) i StatTrak eller Souvenir?

Ja — dette skinet handles også som Souvenir (fra 443,61 kr). Bytt med kvalitetsknappene over; hvert tall på siden beregnes på nytt for valgt variant.

Hvordan får jeg MAG-7 (Irradiated Alert)?

Den dropper fra ESL One Cologne 2014 Nuke Souvenir Package (beholderen selv handles fra 6 606,93 kr), eller du kan kjøpe den direkte fra 11,89 kr på markedsplassene over — å kjøpe et bestemt skin er nesten alltid billigere enn å åpne beholdere etter det.